ON POINT

Täiesti lõõgastav ja enneolematu õnn on maanduda koju, voodisse ja teha KORRAKS mitte midagi. Täna kell 4 üles ärgates, et siis nelja tunnise une pealt kokku panna moodboardi jaoks sisse skännitud raamatukogusaak, et siis hiljem kella 7ks raamatukokku lennata, parim plats endale krabada, väärtuslikud 1,5 tundi tööd rabada, kiirelt tutorialis käia kuulata konstruktiivset ja mitte nii konstruktiivset kriitikat, jutustada ja saada motivatsiooni ühelt väga maheda maailmavaatega mehelt Max Pearmain (kes on stilist ja editor Arena Homme +'s), uuesti saada kokku mini-grupi ja kursuseliidriga, et kõik koos projekti arutada, siis minna raamatukokku, saada aru, et 4 tundi und ei anna mitte mingit motivatsiooni raamatukogu 5 korruse vahel jooksmiseks... Ja siiiiiis koju tulla.
Ma tean, tsiteerides mu KÕIGE esimest blogipostitust, KÕIGE esimesel aadressil (mis oli paar aega tagasi see sama blogi, aint wordpressis!), et "kindlasti ei hakka ma detailselt oma päeva teile lahkama - punktist A - punkti B minekust, hommikusöögini välja" - siis hetkel tundus see täiesti õigustatud, noh et kindlaks teha, et A) võin paar tundi lebotamist lubada ja B) miks see kuu mu blogi on kokku kuivanud...

Igaljuhul ülepika aja tunnen ma täna, et oleks vaja paariks tunniks korra aeg maha võtta, oma suur uudiste hunnik bloglovini lugematu arv postitusi + ajakirjad ette võtta, juua teed (kuna kohvist käib mul juba ausalt pea ringi), vaadata mõnda head filmi ja sossult kerra keerata ja mitte midagi teha. 

Aga, et kõik see ei tunduks nii must-valge-väsinud-tudengi-jutt, siiis pooleldi oma bloglovini listi läbi sirvides suutsin ma juba "leida" imelise inimese nagu Joan Smalls - kindlasti kõik olete näinud teda erinevates kampaaniates ilutsemas. Igaljuhul, peale selle, et ta on lihtsalt goddess, on tal ka väga mahe stiil, mis kõigub parajalt hip-hop + naiselikuse + tomboy vahel. Täiesti paras! Tsekk her out!

pictures from google.com

/// After the day I had, I finally feel like I deserve to take some time off, hang with my bloglovin' news feed + some magazines and do nothing. 
It is absolutely much needed me time, after waking up at 4AM to put together scanned images in Photoshop for the moodboard, then going to the library at 7AM to print out stuff, rush into the Mac Suite to get some feedback for the project, THEN go see the young and talented guest lecturer Max Pearmain (freelance-stylist and editor at Arena Homme+), then have another meeting with the course leader and afterwards rushing back to the library just to realize that 4 hours of sleep isn't enough and realizing that I have a complete mind-block. Then rushing back home to get a much needed 2 hour power nap.. huhh, I know at my very first blog post (which was on a different address before) I promised never to do a post about my day, but in this case I think I needed to make an exception - just to clear the fact that I haven't been slacking off and why is the blog been so empty this month.

BUT, not to make this post so "tragic", while browsing through my blogroll I found this amazing "creature" named Joan Smalls - who, I assume you're all familiar with.. Anyways, besides the fact that she looks amazing, she also has a really good sense of style, which has a decent hint of a hip-hop mixed with feminine mixed with tomboy. 
So check her out! ///

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar