#THROWBACKYESTERDAY

Hello-hey. Sorz, et eile siia kuidagi ei jõudnud. Kohe kindlalt hindasin oma aega ja jõudu üle -
- Ärgates 4am, paanikas, et ma magasin sisse (irooniliselt, oli äratus muidugi 2 tunni kaugusel, höhö)
- 2 tunnine trip teise linna otsa stuudiosse
- 10am LÕPUKS kaua oodatud Ming Pin Tien'i SS13 suve kollektsiooni filmime
- kell 7 edukalt, kuid läbi märjalt koju maandudes, et viimase jõuraasu endast välja pigistada ja kvaliteet aega BF'iga veeta, enne kui super-kreisi-study-marathon-nädalavahetus hakkab.

Aga film ja Ming Pin Tien. Alustasime juba oktoobris filmi projektiga enda valitud brändile-disainerile, mis juba praegu on täielik õudusunenägu. Põhimõtteliselt esimesest nädalast saati, on õppejõud meie ideid maha surunud nagu kevadtorm, mitte miski ei ole vääriline - kas liiga klishee, läbinähtav, lihtne, keeruline või lihtsalt raudkindel EI. Mäletate neid stseene "September Issue"'st, kus Anna Wintour ütleb täiesti kindla sõnaliselt EI - ja mitte mingit konstruktiivset kriitikat - asi ei kuulu enam arutamisele. Basically, this is what we are dealing with. 
Algus oli superkonarlik, sest pinge läheb aima retsimaks, tegemist on siiski projektiga, mille me võtame endaga nö "kaasa" internshipile ja kasutame, kui enda ühte visiitkaarti intervjuudel + ei saa see olla ju copy+paste ka Kanye Westi andekatest videodest, kuna klient (bränd/disainer) võib potensiaalselt ka seda kasutada ise hiljem, seega alustades konseptsioonist + soundtrackist ja kõigest muust ilmselgest = peab kõik olema täiesti unikaalne.
Igatahes, kuigi kõik arenes, megaaeglaselt alguses, saime me LÕPUKS eile jalad alla ja kaamera ette kogu kupatusega, filmisime kõik üles, ja nüüd on ees mitme nädalane post-production ehk editimine ja kõige kokku panemine, mis teadupärast on tegelikult see kõige raskem osa. Aga ma usun, et me saame ikkagi hakkama ilusti!

xx, L!
amazing clothes by talented Ming Pin Tien

Nat sweety, preping a model
MY moment with comfort food!

Super-sorry for not posting yesterday. I overestimated my time yesterday.
Waking up at 4am, panicing that I might just have slept in; then 2 our travel to the studio which was in other side of the city; 10am FINALLY filming a the super talented Ming Pin Tien's SS13 collection and travelling back home soaking wet - to have a quality time with boyfriend before the crazy-study-marathon-weekend! 
All in all, I can say that the filming went amazing, the crew was inspired, clothes were amazing and models were stunning - literally dream team! 

xx, L

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar