Hey, I'm alive!


Hey sweetiepies!

Super-sorry et viimasel ajal on siin täielik vaikus olnud. 
Üks põhjustest on see, et terve aja kui ma Eestis olin võtsin ma täielikult aja maha aka veetsin aega perega, sõpradega ja lihtsalt tegin mitte midagi!!! Mida ma väga vajasin.
Ja nüüd (okei nädal tagasi), kui ma tagasi Londonisse jõudsin on meil olnud internetiga probleeme.. ehk siis põhimõtteliselt telefoni 3G on elupäästja olnud ja kõigekõige tähtsamad kooliasjad olen saanud sellega kiirelt üle vaadata. Sorryd.

Igatahes, koolis on alanud kõige tähtsam term üldse, mega palju SUUURI projekte, suur-suurte tähtedega sellepärast, et näiteks üks projekt on meil koostöös brandiga TOPMAN, siis veel individuaalseid projekte, shoote ja ohh.. Ühesõnaga enam ei ole mitte mingit “ahh ma magasin täna 9 tundi”, vaid pidevpidev research-kirjutamine-loomine ja kõik muu säärane. Mida ma ei jõua ära oodata, sest kõik need magamata tunnid on tuleviku ja unistuste nimel, nii et kõik on seda väärt!!!
… Muide ma oma uue aastalubaduseks tegingi selle, et rohkem pingutada kõiges ja igatepidi olla tublim. Kaasa arvatud blogimine, haa. Nii et nummid kirjad/viited, et kas see blogi kuivab ka kokku – võite kirjutamata jätta, sest I ain't going nowhere.. Lihtsalt neti-probleem tuleb ära lahendada!
Igatahes, et see tervitus-slash-olen-veel-elus postitus, mitte niii must-valge ei oleks viskan teile mõned outfiti pildid siia lõppu – mis on tehtud esimene päev, kui ma oma sõbranna Ivi'ga catch up'pisime (ohh kuidas mulle ei meeldi niiviisi Eesti keelt solkida?!).

PS! Et see leht täiesti vaikne ei oleks, schedule'dasin ma mõned postitused! Jee!!

// wearing / coat_from mum's closet / sunglasses_rayban wayfarer/ jeans_promod / boots_primark / scarf_made by mum //

///Sorry for the lack of posts lately. I literally took time to breathe and reboot while I was at home. Just enjoyed myself, spent time with my family, met up with my friends whom I missed so much!!! and just generally relaxed.

Now after that being said, I’m so ready to face the new year and be better in everything (yes, i am miss positive now, hah!) that includes school projects + blogging + overall being better!
Oh, about the blogging, because we have a little Internet problem at home right now, blogging may be a bit off for a while. I will try to schedule some posts that I’ve prepared but to keep in touch with me (in real time) you can follow me on Instagram!

AND not to make this post so black-n-white – the first outfit picture of 2013!///