Tuesday, Library-day!


Hey-hey-hey
... Kirjutan teile siit *hubasest* kooliraamatukogust (kus BTW puuduvad täpitähed nii, so bless me, for copying kõik need Masingu õ-tähed ja tema täpilised sugulased !!!).
Igaljuhul pagesin ma siia internetti, sest see netivaba-elu hakkab juba võimust võtma ja I can't take it anymore. Ei taha tunnistada, et ma sellest niii sõltuv olen, aga ilma selleta võib tõesti igavusse surra. AUSALT.
Uskuge või mitte ma olen oma kodu koristanud igavusest (5 päeva jooksul) 4 korda, organiseerinud oma kapi, lugenud ära KÕIK ajakirjad, mis lugemist vajasid... Ahjaa ja vaadanud VÄGA palju filme (millest ma hiljem teile mõnusa listi viskan, mida te kindlalt peate vaatama!). Nii, et võite aimata, kui väga ma ootasin seda pagulust.

Pluss kõige kurvem selle asja juures on see, et oioi kui palju on uus ajakirja-shoodi projekt selle all kannatanud... Lõpp-tulemus on midagi väga khuuli, et tekib juba kananahk ihule. Käisin täna selle jaoks komplekte kokku panema ja üleüldist shoodi plaani pidamas ja ohh, ei jõua juba õiget shoot'i ära oodata enam!

Aga kõige selle juures on vägagi positiivne (või siis negatiivne, kuidas võtta), et mul suhteliselt suur instagrammi laadund tekkinud nii et why not? Viskan teile siia postituse lõppu ühe kuhja pilte.


BTW. click MORE, because there is more!