Crystal clear.

Ainult neli päeva on veel Londoni moenädalani ja ma juba mõttes panen kokku oma outfitte ja ootan veel viimaseid kutseid... jeejee – life seems pretty okay!

Aga mis veel toimunud on? Põhjus, miks siin tühjus ja tolmurullid on see, et olen täiesti tegevuses olnud TOPMAN'i moeshow projektiga (mis on juba SEE KOLMAPÄEV). Uskumatu, aga lugematu arv kohve + kuhjaga pinget on ära tasunud ja show hakkab ilmet võtma. Ma pidin jällegist (ohh üllatust) oma mugavustsoonist välja tulema ja seekord tegelema PR'i poolega mitte stilistikaga. Mis mulle eneselegi üllatuseks, täiesti meele järgi oli.
Muidugi algne mega-segadus-goodiebag'ide, meesmodellide kokku ajamine, kutsete laiali saatmine, seating plan etc... tundus täiesti mission impossible, sest ma siiski alles õpin seda linna tundma, aga õnneks kõik on jooksnud oma kohale ja kolmapäeval saab show alata!.. Ja ma üritan nii palju pilte teha, kui võimalik!

Ahh jaa, ja ma ei ole unustanud, varsti postitan facebook'i lehele tulemuse meie fotoshoodist, mis oli.... eelmine laupäev? Ausalt, kuigi ma kannan kella ja magan dayplanner peal all, siis on mul kõik päevad ühte moodi segamini ja busy'id (haha). Aga hoolimata sellest, olen ma Londonis väga õnnelik. VOT.

Aa, ja ma tean, et üli nõme on minust pärast pikka eemal olekut, siia lihtsalt mingid outfiti teaser'id panna... aga kuna täna oli ekstra nõme ilm (st lumi tuli jälle maha) ja ma täiega üritasin toas korralike piltidega hakkama saada, aga kuna valgus ei olnud hea siis ostustasin et mingit jama ma siia üles ka panema ei hakka, vohh. Aga alla ma ei anna homme üritan uuesti!

teaser.... My favorite new jumper! Love it!

/// The reason why this blog has been so quiet is that I've been so busy with TOPMAN-project. Which, I have to admit, seemed like a mission impossible at first, but now everything seems to have find its place... Still can't believe it's on Wednesday (I’ll promise to take loads of pictures).

And I know after this long hiatus on this blog, it's pretty lame of me to just post some teaser-pictures of my outfit, but the weather was soo bad (snowing?!) so it was kind a impossible to take a decent photo of myself. Believe me I tried! But I'm not backing down, tomorrow I’ll give it another try!///

xx