Baby, it's cold outside...Naudin oma vaba teisipäeva täiega, vooodis. Kuna õues on niinii külmaks läinud. Seega täiesti lazy-Tuesday koos suure kohvitassi ja New York Fashion Week'iga. Ma otsustasin, et ei hakka siia teile neid üles laduma (sest see NYFW on lihtsalt nii palju head kraami täis, et mu imaginary riidekapist on saamas walk-in-closet, või midagi sellist...) ning panin hoopis osad lemmikud üles Facebooki lehel, nii et keda huvitab hea kraam, go check them out!

Ja kiugi täna on superkülm ilm, siis siiski vedasin ma ennast korraks välja, et üle-teha need eilsed halvad pildid. Pärast muidugi ise kirudes, et oleks võinud kindad ja kasuka selga hoopis toppida, kuna näpud sõnaotses mõttes tahtsid ostast külmuda...

ph. / private
wearing_jacket/diesel_skirt/?_bag/H&M_scarf/made by mum_sneakers/DIY

///Enjoying my school-free Tuesday, from bed... It amazing how cold it is outside.. brr.. seems like yesterday it was +9 and you could go outside with a casual-spring-jacket..
Anyways, due to the fact that the weather is sooo cold, I decided to stay in and enjoy my big-cup-of-coffee and New York Fashion Week.. Which by the way is sooo good! You can check my favourites out on my Facebook page!!!

And... barampapaa... So that this post would be so black and white, filled with words, I re-did those pictures that I wanted to post yesterday... Though the weather gave me no mercy at all.. literally froze my fingers.. eww.///