Super rich kids with nothing but fake friends...


Täiesti mõnusalt on jälle käes reede! Ma tean ma ei tohiks üldse vinguda, sest meie tunniplaan on nii hõredaks jäänud, et koolis peame käima ainult 3 päeval nädalas st et pikka nädalavahetust saame nautida kuni teisipäevani. Ainult puhkuspuhkus. 
Mis teeb muidugi kolmapäeval kooli minemise eriti raskeks kuna võite arvata, et laiskus võtab võimust, kui sul on (teoorias) neli päeva aega voodis lihtsalt varbaid sirutada?!
Aga eiei, ärge saage minust valesti aru, ei ole meeldinud varem koolist puududa ja ei meeldi ka nüüd, sest iga viimnegi loeng/meeting/whateva on üli oluline ja puudumine võib hiljem tähendada läbikukkumist, so every second, literally, counts!

Aga, tahtsin teile veel rääkida sellest, et eile käisin ma kahes muuseumis vaatamas Juergen Teller'i näitust ja Valentino: Master of couture. Kuna Juergen Teller'i looming on mulle ammu juba meeldinud (kellel kohe ei tule silme ette tema tööd/ei tea millest ma räägin.. siis Marc by Marc Jacobs kampaaniad on tema poolt klõpsitud ja Celine'i kampaaniad ka.. ahh ja kui ikka veel ei tule, siis mäletate seda pilti kus Kate Moss'il on roosad juuksed ja ta voodis pikutab?).. anyways, igaljuhul, kuna see mees on mu silmis nii kõrgele tõstetud, siis oli see näitus parajalt pettumus, väheste fotode tõttu ja mitte väga sujuva väljapaneku tõttu... Kes Londonis parasjagu on võite selle kohta infot SIIT saada.
Valentino oli obviously fabulous. Kuigi vanaprouadega (kes ma arvan olid enamus kaks korda sama vanad kui need kleidid) võidelda järjekorras, et neid kleite näha oli äärmiselt tüütu.. Oli see siiski seda väärt. Soovitan soojalt (see on wayyyy better, kui KUMU „Mood ja Külmsõda“). Selle kohta saate ka infot SIIT.

Vot, aga postituse lõppu lisan ma lõpuks oma New York ja London Fashion Week'i lemmikud streetstyle pildid, mida ma juba ammu olen tahtnud siia panna. 
 
ph via jakandjil, tommi ton, nymagazine, vogue

///Friday? Already? Seems like days are going by so fast... Even too fast. Or maybe it just seems so because I have so many days off now? Literally I have school only 3 days a week, which means no school until Tuesday.. Which means a really long mini-vacation aka weekend... So you can imagine how hard it is to go to school on Wednesday (when you can enjoy your warm cozy bed for four days...)? Though, don't get me wrong, I never liked skipping skipping school and never will! At the moment it's so crucial to be at school, even missing one lesson can mean a failure. So every second literally counts!

But, not the importance of going to school was what I wanted to talk about.. Yesterday i went to see two exhibitions Juergen Teller and Valentino: Master of couture.
Since I am familiar with Juergen Teller's work and I am so in love with his campaign shoots for Marc Jacobs I was really disappointed with the exhibition. It seemed to have no constant flow and it was set up so poorly that it wasn't flattering for the eye at all...
Valentino on the other hand was fabulous. Loved it! Though, the line at the exhibition was huge (I mean c'mon, the exhibition has been on for like 3 months?)... Though at the end „Fighting“ with the old ladies for a space to see a dress, I mean, it was all worth it.
(Btw, for more information about those exhibition click – JT – HERE! And V – HERE!)

And to make a colorful finish.. Here are some of the streetstyle shots that I liked from NY fashion week and London's!///