LONGING FOR THE WEEKEND

Hey hey mina siin!

Tänane loeng läks mega hästi, mis tähendab, et raske koolinädal on kohe-kohe läbi ja siis võin nädalavahetuse peale mõtlema hakata (st pildistame oma womenswear fall/winter editorialit) super põnevil juba!

Aa ja üks exciting uudis veel olen päris kaua oma sõbranna Miriam'iga (tema blogi leiate SIIT) arutanud ja mõelnud ja rääkinud...., et võiks teha video sellest kõigest mis meie ümber siin toimub ala alustades sellest pildistamisest sellel laupäeval + siis see viimane nädal, mis ma enne easter break'i siin olen. Ühesõnaga anda edasi kõike-kõike seda, milles me viimased pool aastat oleme elanud. Sest London on tõesti amazing. Ja muidugi raske on seda kõike sinna 3-5minuti sisse lõigata, aga me anname endast parima. Niii et... What do you guys think? Yay or nay? Speak up :)!

Siin on kaks väikest pilti minust.. Näitamaks, et term'i lõpp ei ole mind veel elusalt ära söönud (ja muidugi saan linnukese tõmmata ka outfiti-postituse kasti yay!)!

jacket_h&m / hat_h&m / shirt_g-star raw / bag_h&m / boots_shu / jeans_h&m

School-week (or in my case, half-week) is almost over and I can already start thinking about the weekend (which means I (and my amazing team), have to shoot womenswear fall/winter editorial) and it's going to be gorgz!

And another exciting news is that me and my friend Miriam (you can find her blog HERE!) have been talking about making a short video of our life here, starting from this photo-shoot we have on Saturday and this last week before Easter break. To give you some hint what life we have been living for the past six months. Obviously I know, that those 3-6 minutes aren't enough for describing this amazingness that surrounds us here, but we will do our very best :).So what do you guys think? Yay or nay? Speak up :) !