HELLO-HEY!


Long time no see, what a shame.
Ma olen nii kaua eemal olnud, et juba on täiesti ununenud, mis kõik toimunud on ja millest ma olen kirjutanud ja millest mitte. Seega ma panen siia kiirelt kokkuvõtvalt kirja, mis kõik toimunud on + pildid (mis on oioi, kui vanad - sellest ajast kui Eestis veel Easter break'i nautisin + siis Londoni pilte).

- Paar nädalat tagasi Eestis pildistasin üles oma ühe kooliprojekti, mille jaoks me pidime looma ehtekollektsiooni. Lõpptulemus - aka lookbook pidi olema proffesionaalne ja reaalne 
lookbook, st mida buyeritele esitleda. + meie ülesanne oli stilistika ja kõik-kõik ise kokku ajada ja "make it happen'". Minu kollektsioon (isegi veider on nimetada kollekstiooniks, kuigi ofc see oli, kui ma isegi ei plaani/taha/ürita olla disanier vms... anyways) oli inspireeritud 60'ndatest, peamiselt suurest "teadussaavutusest" "Man on the moon" aka Apollo 13 esimesest rännakust, mille kombineerisin 60ndate stiili-ikoonide glämmiga pildistamisel. Seega suuur-suuur kallistus ja aitääh Anrike'le ja Ellenile ja Loorale, et mind selle pildistamisele aitasid. Aitähhid teile <3 font="">
- Käisin oma lähimate sõpradega Saaremaa võlusid nautimas veel enne, kui tagasi Londonimaale tulin. Vist üks parimaid vaheaegu ever oli see kogu Easter break!
- Tagasi tulles ootas mind ees uus kodu, ehk enne seda, kui ma ära tulin Eestisse kiirustasin ma uue korteri leidmsega, seega enne, kui üldse midagi toimuda siin sai, siis suuresti kulus aega sellel, et kõik paika saada. Nüüd olen õnnelikult ennast sisse seadnud, Yay!
- Just paar päeva tagasi pidime andma sisse oma 2000 sõnalise essee History of Art & Design'is... Mille kirjutamine konkreetselt oli vist üks suurimaid vägitegusid senimaani. 
- Nädal tagasi hakkasime me kõik põhimõtteliselt, kokkupanema enda aasta lõpu portfooliot, mis peaks meid esindama järgmine aasta internshippide intervjuudel. 
Teoorias on see jah ülikerge, kui kõik projektid kaasa oled teinud/läibinud, aga surve on peal, kuna seekord ei hinda meid mitte meie oma õppejõud, vaid külalisõppejõud/industry *somebody* seega, absoluutne võimalus on kas failida või läbida see edukalt. Kuna tema ei tea meid üldse ja hindab täiesti neutraalselt.
- Londonisse tagasi tulles, kind a lubasin endale, et võtan ennast käsile ja elan rohkem endale, st tegelen omas tempos omade asjadega ja hoian oma prioriteedid paigas st kool/tulevik/unistused. Seega see seletab miks mind siin nii palju pole olnud, olen üritanud endast parima anda kooli lainel ja täielikult aasta lõpus ka veel maksimumi endast välja pigistada. + üritanud tervisliku eluviisi juurde tagasi tulla ja tervislikult toituda ja trenni teha :).

Niisiis, siin on pildikogum kõigest sellest, mis seal üleval pool kirjas on!
*aa ja pildid on tagurpidi järjekorras... ehk Eesti pildid on taga ja uuemad pildid on ees!
A very retro clock+calender in the post office
Mah queens of procrastination.. aka 6th grade "google-hang-who's-hot-and-who's-not"
treated myself with a badass notepad! be aware!
6AM London-morning!
portfolio - finished. done. ready for the hand in!
Saaremaa, mah love, we meet again!
le love <3 i="">
Sadhu,
goat-cheese salad with lettuce&tomatoes&roasted white bread&nuts?
kitty assassass
kitty escape...
Greetings from Netherlands! My friend got a new pair of shoes.