BLUE SHADES

Enne kui te kõik mõnusalt maale või kuskile ära sõidate nädalavahetust nautima (arvestades seda, et ma kuulsin, et Eestis on ka juba soojem?!), siiis räägin ma teile lühidalt oma jutu ära.
Ma olin ülikaua mööda ebay'd ja kõiksuguseid kohti käinud piilumas "Ray Ban Wayfarer'id" millel on toonitud klaaas, kuna lisaks sellele, et päikseprillide kokku ostmine on mu omaette hobi - on need täiega IN..  ...ja täna ma LÕPUKS täiesti juhuslikult need leidsin. 
Lootusetult mööda Soho üht raamatupoodi taga ajades ja lõpuks õnnelikult sealt ennast välja aidates, lippasin ma suurest-ja-hirmuäratavast rahvamassist hoolimata "elustiili" poodi Primark, ja voila 1£ ja ma ei kahetse! 
Kuigi nende prillide eluiga on kindlasti olematu ja raudselt kui üks liivatera klaasi vastu läheb, sangad kukuvad ära ja klaas lendab eest - on see ikkagi mässiv leid mu jaoks!
Selline lugu. Vot. Aga. Ma lähen nüüd ka Londoni supersooja-ilma nautima aeda, kohvi ja SELLE raamatuga, mille poodi ma terve tund otsisin! Ilusat nädalavahetust!

L, xx