JUMPSUIT... The next best thing.

Esmalt soovin üles tunnistada, et mul on juhe täiesti koos, nagu iphone kõrvaklappidel(või noh, mistahes kõrvaklappidel), mille sa täiesti beebina asetad kotti ja välja võttes avastad, et nad on omale teise elu kotis saanud ja missiooni " teeme 100 sõlme" ette võtnud.. Igatahes, see kõik käib eilse kohta, välja arvatud kõrvaklapide ja sõlme jutt, mis ma tegelikult kahtlustan, et on ka hetkel sõlmes, aga see selleks. Pean konstateerima fakti, et täiesti vastuvõetamatu oli see, et eile vabalt varbaid voodis sirutasin ja raamatut aina edasi ja edasi lugesin, tabamata aega, et siia kirjutada. MInu vabandused. 
Põhjus on selles, kui ma eile kooli veel paari asja printima läksin võtsin ma viimast oma Oyster kaardist ja sõitsin.. Lihtsalt sõitsin. Mitte, et täiesti saikona tunduda, siis sõitsin ma natuke edasi kooli lähedale "linnaosa keskusesse", et kolada ringi ja näha, mis elu seal elatakse. Selle kohapealt võin öelda, et elatakse nii nagu igalpool mujal, ainukese vahega, et seal on maailma parim raamatupood! Kõikide raamatute hinnad on alla poole igat arvestust lastud! Oleks seal kaarditerminal töödanud ja mul natukese rohkem jõudu kätes, oleks ma vist seal puhta töö teinud. Aga kuna mul jäi mõlemast vajaka, siis lahkusin ma kahe klassikuga ja veerisin neid terve eilse õhtu.

Täna oli "õnneks" ilm halvem ja kodust ma välja ei liikunud (okei, jooksmas käisin!), vaid vaaritasin oma riidekapi taga ja taasavastasin oma valge jumpsuidi! Mis ma pean tõdema on vist üks parimaid leiutisi naistele! Lihtsalt statment kõrvarõngad + killer kontsad alla ja voila! Ilma suurt pingutust alla panemata - valmis!
Pärast oma "leidu" kapist hakkasin ma veel-ja-veel läbi sirvima runway showsi ja mitte-küll-minu-üllatuseks, on see üks selle kevade trende! 

Enne kui te kiikate jumpsuit'i võimu ja võimalusi ja ise poodi jumpsuidi järele ulatama lähete.. väike throwback quote fashionising.com'st

"It has been nearly a century since the first jumpsuit was invented by the Florentine Thayat back in 1919, representing a liberating garment during the Futuristic period. For the longest time the jumpsuit catered for the working woman especially during the war, just to be introduced to the world of fashion in the early 1960s by designers like YSL and Norma Kamali. ...This season the jumpsuit trend hides many faces, being reenvisioned in a full spectrum of styles, colors, prints and fabrics. From day to night and from the beach to the work place, trust the jumpsuit for a smooth and easy transition."
ph: fashionising.com