10 THINGS YOU DIDN'T KNOW..

Tänane reede on mitmel põhjusel väga tore, sest a) kohe on käes lauuupäev jeje b) sain ma eile jälle ringi rännata mööda Camden'it -Notting Hilli ja Soho, kesklinna jaa niii edasi... Mis oli eriti khuul kuna nii paljud inspireerivad/stiilsed/omapärased inimesed olid kõik ennast õue ajanud. Ja seda kõike koos enam vähem ilusa ilma ja värske kohviga oli lihtsalt maailma hea jälgida, oleks tahtnud kõikide juurde joosta ja pilti nuruda ja siis ära joosta, kuna mind oleks imelikult vist juba vaadatud, kui haake tehes inimese juurest inimese juurde oleks põiganud.

Igatahes, kuna ma kõiki neid inimesi teiele tutvustada ei saa, siis ma hoopis võtsin ette enda.
Oma enda üllatuseks avastasin ma kooliaasta lõpuks enda lemmikuks asjaks - koopiamasina?! Ma tean, totaalne naerukoht, aga terve koopiamasina klaas lükata täis kõike head ja lahedat ja siis täiesti bossina see kaan kinni lükata ja siis käppelt arvuti taha tagasi joosta, et näha mis välja tuli - aga näete õnneks ei ole palju vaja (kõigest tosinat paberit + kääre + ajakirju + koopiamasinat) ( and I am well aware that I'm 20 :) )
Vot, aga kuna mul enda arvates see täiega hästi välja tuli, siis koopiamasinast inspireerituna koostasin väikse trivia  ja voila!.. arvatavasti 10 asja mida te minu kohta ei teadnud - on siiiiin :)!

*sorry'd mu käekirja pärast* aa ja all on private beach - mitte bitch (mis teoorias ei oleks ka halb :D)*
Mida arvate sellisest postitusest? Sooviksite näha sellist postitust veel - kellegi teise vastustega? Just lemme' kno'!