BF JEANS, THAT'S ALL I NEED...

 
shirt diy / jeans g star raw tapered fit meswear / belt g star raw / bag ? / sunglasses london-camden / sandals primark
Mul oli tegelikult plaanis see täitsa eilses kuupäevas postitada, aga ma ei osanud aimata, et ma alles kell pool 11 rahulikult diivanile maandun. Sest pärast 9 tunnist tööpäeva tundus täiesti õige mõte minna Rocca rannapromenaadile ilusa ilma puhul jalutama ja maailma asju arutama. Nii et nüüd selle tõttu olen ka päeva võrra taga. Nagu teine ajatsoon või midagi.
Aga stay tuned... 
Juba eelmine aasta ostsin ma endale need ülimad sinised G-Star RAW meeste teksad, mis on lihtsalt maailma mugavad + eriti ilusat värvi (originaalis olid seal traksid ka taga küljes rippumas, aga mäster-mind nagu ma olen unustasin ma need oma Londoni koju, jesjes). AA ja juba ette ruttates ütlen ära, et umbes sarnased teksad on naistele ka seal praegu müügis (+ seal on megalt palju väga laheda boyfriend'i cut'iga - aka tapered fit teksaseid müügil üleüldse - nii et minge kindlasti vaatama ja proovima ja katsuma)
Kuna eilne ilm oli kergelt öeldes väga faiin, siis tundus jube loogiline oma meesteriiete garderoom aka bf jeans + kanye tüüpi pluus linna peale viia!