ZE DAY

Ehk eile.
Ehk juhuslik-tegemiste rohke päev mu elust.
6AM ehk äratus. Klassikaline-minu hommikusöök - naturaalne jogurt + ohtralt maasikad + müsli + kookoshelbed + KOHV (kes pildilt välja jooksis, aga ma usun et tass on tass ja sees on kohv, so you get the point :) )!
OKO. 7AM. Hommikujooks. Täiesti h-ä-d-a-v-a-j-a-l-i-k asi hommiku alustamiseks!
9:30 AM. Jõuan tööle just nii täpselt, kui peab. Väga viksilt ja viisakalt. Okei, tegelt suht käsual look+hipster müts ja mitte midagi erilist, kuna trepist üles-alla jooksmine ei ole väga kontsa+viksi ja viisakuse sõbralik.
7PM - jeje, tööpäeva lõpp. Ma ei hakka teile seda peenet klienditeenindamiskultuuri kirjeldama, mida ma päeva jooksul valdan, let's just say it waz a funfun day! Kiirelt asjade kokku ja saan Helinaga kokku ja SFÄÄRi!
YVAN RODIC'u raamatu esitlus SFÄÄRIS! Aitähh-aitähh armsale Elisabethile, kes mind sinna kutsus! :)
9PM, maandume istumise-after-istumisele Populari, et viimased maailma-asjad kõik ülearutada ja süüa ja piibutada jajajaja.
00AM - LÕPUKS koju tühja kõhu ja hõõruvate papude poolt väsitatud jalgadega. Kiiiire meilide double-check ja obviously Instagram&Twitter&Facebooki ja teiste meediakanalite läbi uudishimu rahuldamine.

Ning õhtu lõppeb valgete linade vahel pikutamisega, sest homme hakkab peab jälle varavara tõusma ja ennast liikvele ajama!