& A LITTLE SNEAK A PEEK

Kuna täna oli mul lõpuks vabapäev, teate ju kuidas nendega on, oootad niiniii kaua, teed megapalju to-do liste ja kui finally päev tuleb, siis ka täiesti ootamatult - kuigi kõik on juba ammu ju teada - ja lõpuks ikkagi mõnuled voodis lõunani ja enda arust jube tähtsaid updatese netist veerides
Igaljuhul, teades, et ma olen teoorias tugev ja plaane oli palju, siis oli täna aega mul see kõik ka praktikasse viia.
Üks neist oli kauakaua oodatud pildistamine.
Põhimõtteliselt, juba hetkest kui mu uus-juuksevärv pähe sai olen ma tahtnud pildi peale juhtuda ja siiis täna ma lõpuks võttsin ennast kokku... Mis muidugi nägi välja lihtsalt kerget make + tuduriided kiirelt kleidiks ümber vahetamist. Minor changes, mitte midagi muud! Aga ma sain hakkama ja tegin ära, juhuu!

Vot tak.
Aga,
Siiin on teile hetkel väike sniiik-a-piiik.
Aga ma ruttan nüüd sättima, et siis veel linna minna zõbranjedega kokku saada & Katusekohvikusse minna ja siis esmakordselt ka see hipsterite põhi-event "Patarei Kultuuritolm" üle vaadata. Mõnusat nädalavahetust ja kui mind näete võite hei! julgelt öelda! hehe :)

FLAMINGO

Mina kui see mitte väga-väikeste-kaelakeede-lembeline-inimene sain eelmine pühapäev täiesti meeldiva juhuse osaliseks, kui Roccas täiesti sihitult ringi luusides leisin Reserved'is, et ka minu jaoks on leiutatud just selline pisike-õrn kaelakee linnuga-loomaga (kategoriseerin need kokku, kuna enamasti iseloomustan ma neid ühe sõnaga "liiiga-armas-minu-jaoks" aka  "imal?"), et isegi mina ei suuda vastu panna. Thänkjuzänkju!
Ma ei tea, mis case mul sellega on, et need pisikesed-armsad-peaaegu-nähtamatud-kaelakeed mulle külge ei hakka... Annan, respekti küll, aga ise ei kanna (loe: ei kandnud*).

kee: RESERVED