CRAVING...

Kindlasti olete märganud, et mu stiil läheb aina vabamaks ja vabamaks ja "sportlikumaks", kuni lõpuks ma täiesti käin Nike dress ja toss ja "vsjoo harašo"-ringi. Haa, tegelt ei. Sellest blogist ei saa kossu ega tossu blogi, vaid lihtsalt see "sportivnõi teema" on minu jaoks nii IN hetkel, etetetet.. ma kohe ei saa ilma nende asjadeta enam!

WANT

JULY MOODBOARD


Naljakas lugu, see postitus pidi tegelikult ilmuma nagu kellavärk eile, kui mina - endise-programmi-elektroonika-usaldajana panin targalt kella-kuupäeva automaatseks, et see siiis 15. Juuli kell 18:00 siia ilusti ennast ise üles riputaks... Täna rasket avastust tehes, et ei - ainuke asi mille peale ma käpad ristis lootsin - jäi ilmumata. Mitte, et mina selle targa peaga 1 rida max rohkem allla oleks lükanud 22 peale, mkmm. Mitte seda.
Aga pole hullu ma arvan.
Nüüdseks on nädalavahetus hingest täiega välja tantsitud ja hing veel ikka kinni nädalavahetuses. Sest ma pean ütlema, et see järjekordselt oli ilmatuma tore. Naljakas, aga mul hakkab juba endalgi imelik, kui õnnelik släsh heas tujus ja kui tore kõik viimasel ajal on olnud. Hakkan vist muutuma iselaadivaks rõõmupalliks, kellel ei lähe õnneks rohkem ega vähem vaja, kui häid inimesi & that pretty much sums it up.
Igaljuhul lugege sellest välja seda, et Patarei Kultuuritolm oli ilmatuma lahe üritus, kus varajaste hommikutundideni sai ringi tantsitud ja suunurgad kõrvuni oldud ja siis hiljem Kalamajas rattaga ringi tuurida.
Nii tore, nii tore.

Igatahes, kuna mul tegelikult selle postituse alla eile pikka juttu üldse plaanis polnud, vaid plaanisin teil ka suunurgad kõrvuni ajada ja inspi täis lükata nagu botoxit või kollageeni, siiiiis provaidin teid ühe laadung inspiga! Enjoy!

AA. PS! Pange ülevalt PLAY ka!