TSHIRT + SNEAKERS, THAT'S HOW ME ROLLZ

Aim bäck. 
Täiesti uskumatu on see, et kohekohe on käes jälle August ja suvi hakkab vaikselt oma otsi kokku tõmbama. Võtab täiesti sõnatuks. Alles ma ju tulin siia, peas kõik tuhat ideed, mis ma see suvi pean ära tegema - ise veel muidugi kaheldes, et kas ikka tasub niii kõrgeid ootusi kokku panna... Aga reaalsus on see, et siiamaani (võin käsi südamel öelda ja ei väsi absoluutselt seda korrutamast) on olnud kõige-kõige toredam suvi vist ÜLDSE. Olen saanud olla rohkem mina ise vist kui kunagi varem + samas ka käinud ja näinud spontaanselt rohkem kohti, kui minusuguse ettemõtleja jaoks üldse võimalik. Kohanud-näinud-tutvunud nii paljude toredate inimestega, et ei kujuta ette üldse, miks ja kuidas ma üldse enne ilma nendeta hakkama sain? Uskumatu. Suuuured roosad südamed teie pihta!

JAA, ka teid toredad lugejad, ei taha ma üldsegist ära unustada - SEST, võime täiesti uhkelt imaginary shampa pudeli teie auks lahti korkida, sest eelmine nädal oli mitmel päeval rekordarv lugejaid - tamtarataaa 3000! Suuured kallistused ja aitähhid teile! Superarmsad olete, et te ka suvel siin uudistamas käite!

JAA, veel suuuuuur aitähhhh Mariliisile, et Sa mind oma blogis nii hea sõnaga ära mainisid!! Kallidpaid Sulle :)!

NIII, aitähhid, ja shampa klaasid ja koogitükid teie poole saadetud, nüüd tõsisema osa poole. Või noh, märksa rohkem meeltlahutavama osa poole. Eelmine nädalavahetus, kui ma "põgenesin" maale järjekordselt, kasutasin ma taas võimalust lasta endast pilti teha ja ka kanda soojade ilmade puhul oma uut leidu. Naerukoht. Valge T-särk? Täiesti valge T-särk. Aga truth be told, see on lihtsalt kõige lihtsam ja lahedam asi ever. Oleks see vaid veidi pikem, või siis mina veidi julgem, kannaks ma uhkelt seda meeste T-särki ilma lühikeste püksteta ja näiteks mingite mega killer-wedge'dega ja mingi fancy kaelakeega. See on täielik tõestus sellest, et lihtsuses peitubKI võlu!

shirt - h&m basic shirt for men / flannel shirt - ? / shoes - converse / sunglasses - ray ban wayfarer / necklace - DIY

/// It is absolutely devastating that summer is almost over. Well, one month is left... and soon I have to return to reality and go back to London. No, don't get me wrong, not that I don't want to go back - I truly miss my London friends, BUT here, in Tallinn/Estonia, I have met a lot of AMAZING people - been in the craziest situations & places & events - that I've never would've imagined that I could ever be.. For real! This really is the best summer SO FAR!

So that being said, I also wanna thank you all - my readers - (now we can pop the imaginary champagne) because last week on several days - my blog had 3000 readers! So kisses & a lot of hugs to you my darlings! 

But, moving on - outfit. Last weekend I escaped to my summer house, and had a chance to take a picture with my new found love - plain WHITE T-SHIRT. I know, white T-Shirt? Not the newest invention... BUT before you start rolling your eyes.. It is - for real - the coolest thing ever. In my opinion. If mine were a bit longer - or if I wasn't as shy as I am, I'd wear nothing underneath (aka loose the shorts) or if I'd want to look fancier I'd put on some killer wedges and a cool necklace and stuff and just hit the town like that! So, you see.. Simple things, might not be as dull as you think they are!! ///