FOLK.

Niniiniii, ma isegi vist ei alusta selle kurikuulsa lausega, kus ma vingun ja virisen, et kiire? on ja eelmine nädal oli vaikne? siin blogiruumis... Nii, et kurjad kommenteerijad, kes "halamist ei talu?" you can now chill, tegelikult ei olnud kiire ega midagi muud, kui et tõesti elu pärast Folki on raske nii mentaalselt ja füüsiliselt. Kuna see oli tõesti ääretult tore! Aitähid mu sõbrad!

Andsin endast prima, et meeles pidada filmimist, aga lõpuks kukkus välja ikka nii, et telefoni väga meeles näppida ei olnud. Seega põhimõtteliselt on kogu materjal pärit viimasest päevast/õhtust!

Enzoi!

btw, erilist Woody Allen'i tüüpi filmikunsti pole siit mõtet otsida jällegist, kuna filmitud on see iPhonega!


/// It's so good to be back! I've been having a hard time finding my motivation again after this crazy-cool weekend. Because it truly was super fun and full of emotions and all. 
But now I'm back. With motivation as you see.

I tried to film all of what was going on there, but as you can imagine... It was hard to remember 'cos I truly just enjoyed everything what was going on & forgot my phone in my pocket. BUT still, I have some material which is filmed on the last day & night, so enjoy!///