WANT 'EM

Böö, täna tund enne ametliku tööpäeva lõppemist pakkisin oma seitse asja, et koju põdema minna. Just põdema.
...Sest haigus niitis mind JÄLLE ja juba hommikul. Üritasin, mis ma üritasin oma tavapärase "eira-kuni-läheb-ise-ära" tehnikaga - pidin ikkagi alla andma.
Ja mis kõige hullem, paari päeva pärast on ju minu sünnipäev, ehk siis see tähendab tähistasmist! Ja seda see aasta Eestis koos oma Eesti sõpradega (vastupidiselt eelmisele aastale, kus ma osavalt just oma sünnipäeval Londonisse pagesin)!
Ühesõnaga, lihtsalt maailma vale aeg haigeks üldse jääda...

Vot. Igatahes nagu te arvata võite olen täiesti läbi.. nagu kapsas või kurk või mõni puu,-juurvili, mis mu kodu lähedal Rimis närbumise märke näitab...
Ja kuhu ma lähen tavaliselt, et patareisid laadida - Polyvore ?!
Minu meelest täiega hea koht, kus oma selle kuu palka planeerida! Don't you think?


want 'em

/// Today, an hour before the actual closing time (at work) I was forced to pack my stuff up on go home, 'cos I am ill again?! I mean it is totes the worst time ever! In few days I'm gonna be 21 and celebrating my birthday and I need to be okay! Unfortunately sickness doesn't check my schedule.

BUT, as I am a firm believer of not going to bed sad-depressed-or-whatever-bad-mood - I decided to check out my NO.1 go to place when I am feeling down - POLYVORE!

In my opinion this is the BEST place to plan your this months salary! Don't you think?///