"Strictly biz, she don't play around"

Mul on üldiselt kombeks oma kiindumust vaos hoida. See tähendab, et ei toimu mingit üleliigset zestikuleerimist ega midagi, samas ei ole sõnadega ka väga ülepaisutav. Pigem tagasihoidlik ühesõnaga. 
Nagu mu ema ütles täna mu juuksevärvi kohta, et ma olevat selline tüdruk hetkel (oma blondipeaga) "mitte soe ja ohh tahaks sinuga rääkida", vaid pigem "mul on külm-ilu? ja hoopistükkis tekitan "hirmu?" (või mis sõna see oli?)". Mitte, et ma ise selline inimene oleks eks? Kuri ma kohe kindlasti ei ole ja rääkida võib kah, ei pea kartma, ma muidu räägin vastu ka.

Igatahes, mis oli selle jutu mõte, et kuna ma hoian enda kiindumust 99,9% täiesti vaka all, siis ilmselgelt  0,01% juhustest ei jõua isegi mina ennast tagasi hoida. Aa, ja et te teaksite, ei hakka ma hetkel südant puistama ja suhet lahkma, VAID räägin neist G-stari pükstest... need on lihtsalt niiiiiiniiii... tahaks öelda lahedad, aga tundub, et see ei oleks õiglane. Lahedad kuubis?
Reaalis (arvestades seda, et pärast seda kui ma uuele arvutile Photoshopi taas peale sain, oleme me lahutamatud), st siit väga ei ole aru saada, jookseb neil selline über shikk satiin triip mööda külge ja lõige on just parajalt viisakas/mugav, et võib igale poole jalutama viia.
A'la meenutab Phillip Lim Resort 2014!
shirt h&m / pants g-star raw / bag ? / shoes converse

/// Just had to show you guys my new true love - g-star raw correct line pants.
They are just sosososos.. Comfortable and amazing that they are perfect for every occasion. Kind a like Phillip Lim Resort 2014///