HolyH&M

Teine postitus juuuba täna, say what what
Kui aus olla siiis on see lihtsalt minu meisterlik taktika oma summer project'ist eemale hiilimiseks höhö ja samas ka hea võimalus teiega oma kraami sheerida, mille ma skoorisin eelmine neljapäeval H&M VIP launchil... win-win! 

Niisiiiis nagu eelmine neljapäev ja ka laupäeval, üritasin ma olla tasakaalukas ja mõistlik poodleja, ehk ei ole "dead woman walking" ja homme pole maailma lõpp ja asju võib poodi ka jätta. Mis oli minu jaoks tol hetkel sama raske, kui täna Kaubsis fetajuustu salati ja puuvilja salati vahel valiku tegemine. Haa, kellele ma valetan, see oli easy-breezy... Tegelt seisime Helinaga oma 45 minutit Kaubsi üüratu krõpsuleti ees üritades välja selgitada võitja maailmasuures ja olulises küsimuses Estrella vs. Pringles?... 
Pringles võitis.
Igatahes, siiit omalt poolt (mitte-söögi)-soovitus, kindlasti hoiduge enne poodi minekut neti-poes asjade nillimisest... Halvate oma pangakaarti rohkem, kui seda soovite. Tõestatud fakt.

aa, ja see must-valge-karvane-asi ei ole skunks, vaid H&M Paris collectionist pärit kasukas. 


NEW IN : All from H&M 

/// Two posts in one day? Yes your eyes don't lie..
Last thursday I had the chance to take part of the VIP opening party for H&M Estonia. And obviously, when you have a party in a store... You are suddenly unable to control you credit card.. So, here you go... 
Thankfully, I only splurged on 3 things, that I looked up a day before on the web-store = AKA they were in my system before - therefore it wasn't an impulse buy - I needed them (Yup, what a gal wouldn't do, to make an excuse to buy things...). BTW, thank ya yeezus, there were so many people at this event, which made it impossible for me to go find those other 6297933028 miljon things that I had on my BUY THIS list). ///

NYFW & I, TRYING TO MAKE "THE WORLD A BETTER PLACE"

/// sorry my loves, following is in Estonian, Chrome users hit google translate!///

Nädalavahetus ilusasti mööda saadetud spontaanse tripiga Helsinkisse (mille foto-tõestuse annan ma teile homme), kus ma parajalt ennast hea-tujuga täis laadisin ja loomulikult pangakaardi tühjaks tõmbasin...
Ma ei tea, kuidas teiega, aga sügis on täiesti äraütlemata raske aeg minu jaoks.. Ei, siit ei tule mónda peadpööritama panevat nutulaulu… Kui siis ainult natuke, aga seda muidugi tsenseeritult 
… Kogu linn on kaotanud oma suvise sära ja pôhjamaalaslik masendus on hiilinud inimeste garderoobi ja kahe kôrva vahele , mis mind paratamatult paneb tahtma oma kodinad kokku pakkida ja lihtsalt ära minna, kuskile sooja.
 Tegelt ma valetan, EI, mitte just see, vaid pigem teeb mind kurvaks selle sügise tusasusega kaasnev vaatan-imelikult-kóiki-kes-ei-riietu-nagu-mina olek. Vôi ei olegi see sügises kinni?
Niisiis, jooksin ma nädalavahetusel igal pool ringi nagu väike jooksik ja kui ma oleks tüdruk-kas-sa-peeglit-ka-omad-? pilke rahaks ümber vahetama läinud, oleks ma praegu ära ütlemata rikas (aitäh teile muidu selle eest ) . Ja, mis kôige naljakam, seljas oli mul lihtne oranz Jil Sandersi look-a-like seelik… Pole ju nii marslase kostüüm? Igaljuhul, kas pole mitte kurb, et me ei suuda avatud meelega suhtuda ennast ümbritsevasse?!
… Oehh, Niisiis väike soovitus teile kôigile, kelles peitub üks negatiivsusepisik, mis tahab igakord välja tulla kui näeb midagi “harjumatut”
… Vôta kolmeks sekundiks vôi parem minutiks aeg maha ja mine eksploori oma kapi avarusi ja loe üle mitu riideeset just sind iseloomustab ja sinu isiksuse välja toob! Mis on eriline ja olenemata brändist, oleks nagu tehtud just sulle. See IT ese.
Ei, ära naera! Vott, seis seal kapi avarustes  on veits nutune vôi mis… Niisiis, kuhu ma sellega jôuda tahtsin… Et ei tasu olla niiivôrd kriitiline kôige suhtes, mis on teistmoodi. Elu ei pea olema nii must-valge, sinna saab värve ka lisada, nii et teine kord, kui meelsasti neid pilke saadad, môtle kas see teeb sind ennast paremaks? Ôige, ei tee. Sestap kallis inimene, vôta parem aega ja hoopis naerata ja ole ônnelik, et on inimesi, kes selle tusase halli argipäeva üritavad natukenegi värvilisemaks teha.
Siia postituse lôppu sobib sama hästi ,kui soja kaste sushile (Just see mind praegu nukralt pilgul vaatab siin kôrval ja ootab millal ma ta päästan...), üks mônus doos  välismaist tänavmoodi, kus keegi ei karda värve ja erineda.