THAT SH*T GREY

Täiesti märkamatult on Londonis ka jõudnud kätte aeg, kus jopeta naljalt enam ringi lasta saaks. 
Mis minu jaoks tähistab täielikult kooliaasta algust. Või siis ristisin ma selle kooliaasta alguseks, sest reaalsus jõudis kohale, et kool koos oma esimese deadline'ga algab juba järgmine nädal. 
Aga see selleks.

Peale selle, et sügis on üleüldse hea aeg (vähemalt siin Londonis), ilm on täpselt kahe vahel, pole ülikülm aga samas ka palav st saab kanda kõike, siis tundus hommikul täiesti loogilise valikuna jalutama viia uus maani hall seelik. Pean tõdema, et olen varem olnud skeptiline matchy-matchy a'la ühetooniliste-komplektide suhtes, aga nagu ma armastan öelda, "häda ei anna häbeneda... ja laiskus samuti" ehk, kui tead, et ees ootab pikk raamatukogus istumise maraton ehk eesolevaks deadlineks valmistumine , siis läbimõeldud moedemmi asemel - sossu dressikas + pikk maani seelik + conversid is the way to go!


sweatshirt_GANT / skirt_ONLY / sneakers_CONVERSE

/// Summer has passed by and the weather keeps getting chillier. Even in London, a coat/jacket isn't an option anymore - it's almost a must. 
Today it hit me, that school with its first deadline! is a week away and with that, I can honestly say that autumn has begun. At least for me, because those days filled with no responsibilities are now changing into hours and hours studying at the library... Which by the way, for me started today. And what better way to carry my summer laziness into autumn then through clothes. My cosy sweatshirt+ new grey maxi-skirt and converse sneakers are without a doubt a perfect choice! ///