ON POINT

Täiesti lõõgastav ja enneolematu õnn on maanduda koju, voodisse ja teha KORRAKS mitte midagi. Täna kell 4 üles ärgates, et siis nelja tunnise une pealt kokku panna moodboardi jaoks sisse skännitud raamatukogusaak, et siis hiljem kella 7ks raamatukokku lennata, parim plats endale krabada, väärtuslikud 1,5 tundi tööd rabada, kiirelt tutorialis käia kuulata konstruktiivset ja mitte nii konstruktiivset kriitikat, jutustada ja saada motivatsiooni ühelt väga maheda maailmavaatega mehelt Max Pearmain (kes on stilist ja editor Arena Homme +'s), uuesti saada kokku mini-grupi ja kursuseliidriga, et kõik koos projekti arutada, siis minna raamatukokku, saada aru, et 4 tundi und ei anna mitte mingit motivatsiooni raamatukogu 5 korruse vahel jooksmiseks... Ja siiiiiis koju tulla.
Ma tean, tsiteerides mu KÕIGE esimest blogipostitust, KÕIGE esimesel aadressil (mis oli paar aega tagasi see sama blogi, aint wordpressis!), et "kindlasti ei hakka ma detailselt oma päeva teile lahkama - punktist A - punkti B minekust, hommikusöögini välja" - siis hetkel tundus see täiesti õigustatud, noh et kindlaks teha, et A) võin paar tundi lebotamist lubada ja B) miks see kuu mu blogi on kokku kuivanud...

Igaljuhul ülepika aja tunnen ma täna, et oleks vaja paariks tunniks korra aeg maha võtta, oma suur uudiste hunnik bloglovini lugematu arv postitusi + ajakirjad ette võtta, juua teed (kuna kohvist käib mul juba ausalt pea ringi), vaadata mõnda head filmi ja sossult kerra keerata ja mitte midagi teha. 

Aga, et kõik see ei tunduks nii must-valge-väsinud-tudengi-jutt, siiis pooleldi oma bloglovini listi läbi sirvides suutsin ma juba "leida" imelise inimese nagu Joan Smalls - kindlasti kõik olete näinud teda erinevates kampaaniates ilutsemas. Igaljuhul, peale selle, et ta on lihtsalt goddess, on tal ka väga mahe stiil, mis kõigub parajalt hip-hop + naiselikuse + tomboy vahel. Täiesti paras! Tsekk her out!