THE WEEKEND = LIBRARY MARATHON

Kell on kohe saamas seitse ja minu ebatervislik graafik aka võime juba nimetada elustiiliks, on viinud selleni, et ma olen valmis oma kolmandaks kohviks, et siis uuesti hakata lahendama oma brand project'tit. BTW, olen kõige halvem näide tervislikust eluviisist, tunnistan.

Igatahes, olen juba neljapäevast saati (kuna loenguid, creative-meetinguid on meil u 3x nädalas ja ülejäänud aja transformeerume isehakanud zombie'deks st. iseseisevalt developime projekte), siis veetsin ma oma pika nädalavahetuse raamatukogu ja voodi vahet "käies".
Niiisiiis, kuigi eelmisel kolmapäeval, viimases miitingus tundus kõik kuidagi harali ja võimatu, (loe: liiga palju ideid, mis ei kliki), siis nüüdseks olen ma selle enamvähem lahti harutanud… case on selles, et nagu ma varem rääkisin, peame looma oma brändi - mis esindab meid, meie youth culture't, mille outcome on 3-5 campaign image't (mis ei tohi olla a'la Versace vms usual campaign, koos modelli ja hilpudega) + event + invitation + event poster… ja loomulikult kõige lõpuks ka seda presenteerima kursuse ja õppejõudude JA industry inimeste ees.
Mis teeb asja veel nats keerulisemaks, et kogu projekt on nö meie endi põhjal, ehk "sky is the limit" - nagu meile iga nädal korrutatakse, seega on võimalus teha mis tahes… Ja ainuke võimalus teada saada, mis toimib ja mis mitte on katsetada, katsetada ja katsetada…

Ülevaade nädalavahetusest ja oootan tõsimeeli juba, millal saan lõpptulemust teile!

campaign images that need to be illustrated
my brand L.A.M invite