HOME (FOR CHRISTMAS)

Jõulupidustused on minu jaoks täiega peale hakanud. Te ei kujuta ette, KUI hea tunne oli eile öösel oma päris Eesti koju maanduda, teades, et selleks aastaks olen ma kooli asjadega täiesti ühelepoole saanud.
Võin ausalt tõdeda, et mul ei ole vist mitte kunagi nii palju olnud magamata öid; stressi sellisel levelil, et füüsiliselt on juba paha olla;  lugematuid päevi raamatukogus ja kõige enam, ajaga võidu jooksmist, et kõigega valmis jõuda.
Ühesõnaga naudin ma oma puhkust nüüd oioioi kui palju, seni kaua kui seda on, sest järgmine aasta hakkab kõik pihta veel suurema hooga. Alustades ühe projektiga, kus on mul super heameel olla modell ühe sõbra/kunstniku/fotograafi näituse jaoks, mis pannakse üles Tokyo's kevad 2014, internship ühes väga khuulis PR firmas Londonis (sellest juba uuel aastal!) ja lõppudelõpuks ka üks aasta suurim kooliprojekt, mis on ühest küljest on jällegi avastuste rohke, kuna projekt on meie endi kohta jällegi aga samas on niiniii palju kordi see ka raskem.
Kõikkõik kõrvale pannes, olen ma õnnelik et olen kodus, samas ka põnevil uue aasta pärast!

Enne kui ma paari tunni pärast oma kohvrid jälle pakin ja pikaks nädalavahetuseks sõidan Viinistule kaaslasega, siiis here ya go - LÕPUKS, saan teile esitleda oma brändi kampaania pilte!