GOLD FAVES

 Hei-hei, mu armsad, kes veel siia uudistama tulevad. Esiteks, ilusat uut ja paremat aastat teile ja teiseks, loooodan südamest, et teil olid ilusad pühad. Minu omad olid armsad, perega ja sõpradega ja peamiselt maal - ehk see seletab ka, miks ma totaalselt M.I.A olen olnud - sest seal puudub interneti võimalus, mis antud hetkel oli minu jaoks rohkem positiivne, kui paanika.

Igatahes, lükkasin ma eilsest alates juhtme tagasi seina ja olen linnas, et veel viimased kolm päeva Eestimaa pinnal oma asju ajada ja reedel juba jälle tagasi Londonisse minna, kus ootab mind ees internship ja London men's collections showing ja kõikmuu päris dream-maailm.
Natuke hirmutav on seda idülli jätta, aga samas ei jõua ka ära oodata, et töösse taas uppuda ja jälle olla sammuke lähemal oma unistuste täitumisele, kui varem. Kõlab cheesy'lt, aga aegajalt tuleb siiski kõvasti välja öelda ka cheesy - et ikka meeles oleks, mille nimel need magamata ööd ja pingutused on olnud. Haa!

Aga, et mitte tänane postitus ei oleks ainult südamepuistamine ja episood "Vapratest ja Ilusatest" (mida ma konstantselt igakord Eestisse tulles imestan, et ikka seda näidatakse?), siiiiiis näitan teile oma "gold fav'e" jeje. Väga 13+ väljend, aga it iz what it iz. And me likez it. 

Kogun ikka veel raskelt hoogu, et teha ära kolmas kõrvaauk ülesse kõrvalestale, aga seniks kuni hakkama saan, siis H&M aitab mind edukalt välja (btw, need kõrvarõngad olid tegelt mingis veidra ketiga ühendatud ja rippusid, seega otsustasin, need veits lammutada ja here's what I came up with…)
All from H&M (rings, bracelet)
 headpiece from MONTON

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar