INTERN DIARIES PT.2


Täpselt 3 nädalat tagasi astusin ma sisse Surgery PR, teadmata mis mind ees ootab. Silme ees ainult väikene ettekujutus ja hirmujuttudest kokku pandud pildiseerja - minust läbi linna jooksmas, näidiste vedamisest edasi-tagasi. Kiired kohvi ja hommikusöögi toomised nagu "Devil Wears Prada" ja minimaalne vastustus (kui välja jätta riiete rahaline väärtus). 
Tänaseks võin ma täiesti ümber lükata selle ettekujutuse, sest internship on parem, kui ma eales tõesti oleks oodata osanud. 
Ma tean, et ma siin blogis olen vähe sellest rääkinud ja väga isegi mitte pilte pannud, kuna paljud asjad mis meil offices on/toimub/informatsioon/kliendid on mega-konfidentsiaalne, sestap olen pidanud parooliga blogi kõrval - peamiselt ülikoolis juhendajate jaoks, kes meil silma tahavad peal hoida, samas ka teie jaoks, kes mult parooli palusid, et lugeda!
 Nüüd, kus mul enam-vähem tiksub juba pool ajast täis internshipiga, saan juba julgemalt rääkida ja natukene jagada teiega seda maailma, mis minule osaks saanud on. 
… Alustades showroom internina, ehk peamiselt tegelesin ma saadetiste välja registreermise ja sisse tagasi registreermisega, kiirete Conde Nast maja valet jooksmisega ja muude office lähedal olevate astute asjaajamistega, siis nüüdseks open ma oma koha leidnud seal hoops "Plastic Surgery" osakonnas - 

"Celebrity has become a major aspect of brand’s communications, and can be the most reliable way to generate publicity. Surgery has worked with famous faces since its earliest days, creating products, brand link-ups and special events. The Plastic Surgery team focuses on celebrities, brand ambassadors and event management 24/7. Brand endorsement and product placement is an important step on the road to credibility.".

- Ehk minu ülesanne on tegeleda kõige mis seondub kellegi imago loomise + giftingu + jne… 
Naine kelle jaoks ma otseselt töötan, on ainuke hetkel, kes tegeleb sellega ja õigupoolest, ega rohkem polekski vaja, sest temaga rääkides olen ma aru saanud, et isegi London on väike ja kõik teavad kõiki a'la, Kate Moss on casual hang… Mis teeb temaga töötamise veelgi rohkem silmi avamaks, kuulates, kuidas kõik lilleline ei olegi värviline.

Mis puutub teistesse kellega töötan koos, siis on neid kokku u 15, siuke väike armas ja väga sõbralik pere, kes lõunapausidel koos Shoreditchi jooksevad selle ühe ja ainsa maailma parima võileva järgi Falafelicious, mis asub Boxpark'is (kellel huvi), sünnipäevadel plaanivad miiting-roomidesse õhtuks suuurt pidu ja üleüldse on lihtsalt olemas! 
Teiste internidega rääkides, olen ma aru saanud, et mul on kohaga väga vedanud, kuna need õudusjutud polegi väga linnalegendid, vaid stsenaariume "Devil Wears Prada'st" reaalselt eksisteerib.. huh...

Täna on täiesti erakordne päev, kus mul on vaba päev/õhtu kus ma saan kodus olla, kohvitada ja loomulikult ka siia kirjutada. Mul on super heameel, et mul on hetkel ka sellised inimesed ümber, eriti perekond ja kaaslane, kes mu turbokiirusel liikuva elutempoga kaasas käivad ja motiveerivad igaljuhul ainult edasi minema ja pigutama.

Igal juhul, kuna hetkel on veel kõik mu jaoks uus ja mingil määral ei oska isegi sõnadesse panna ja kokku võta kõike seda mida ma teen igapäevaselt, siis peamiselt tahtsin ma lihtsalt öelda teile et mul sujub kõik hästi JA, et bare with me! Varsti olen tagasi teiega rohkem ja saan teiega seda siinset rohkem jagada!


Kommentaare ei ole

Postita kommentaar