PINKY-WINKY


.. About that box.. from the day before yesterday..

Well oh well. Mul on see tuhin juba väga kaua sees olnud, et tahaks midagi veidrat oma juustega proovida - well, mitumitu cm maha ja blondiks polnud piisav? EI, ilmselgelt.
Seega PINK it iz. 
Kuigi ma ausalt hoidsin seda peas max 10 minutit (FYI paki peal oli kirjas 40min?!) ja see läks maailma kiirelt roosaks, siis tuli see ehk tsuts roosam, kui ma seda vaimusilmas ette nägin. Aga see on ka kindlasti paari-pesu küsimus (st kulub maha). Pluss, need on ju kõigest juuksed, seega kõik on ülevärvitav ja kasvab tagasi/välja. 

Ma isegi ei oska hetkel öelda, kust mul selline idee tuli.. Nagu mu kaaslasele meeldib öelda minu kohta, et "minu ideed ja teod on täiesti seletamatud ja ei oma mitte mingit põhjendust ja on ettenägematud"
… Milles oskan mina, vaid head näha, kuna näen täiesti selgelt, et olen välja kasvanud a'la "enda raamidesse surumisest"  ja paanilisest teistele meeldida üritamisest või noh, et siis kodutänaval/Eestis vms kusjumal, ühiskonna ilunormidesse mahtuda…Leppinud sellega, kes ma olen ning nüüdseks täiesti ausalt teen seda, mis mulle meeldib, hoolimata võõrastest kommentaaridest. Seega pink it iz!

Hugs,
L!

1 kommentaar