… &

jacket H&M / dress prettylittlethings.com / sneaks Converse

Shalalalaaa… Täies hiilguses olen tagasi, pooleldi terve arvutiga (15 päeva Apple esinduses arvuti kinni hoidmisest jääb ilmselgelt väheks vist hkhkhmm..), see tähendab, et pooled nupud töötavad nii nagu peaksid ja pooled lihtsalt istuvad ilma igasuguse funktsioonita kurvalt. 
Nagu mina, kaks nädalat ilma arvutita. Võiks ju arvata, et tegemist on ülima puhkusega, kuid EI. Kõik deadline'd koolis, kui ka blogi pidid selle tõttu paigal seisma.

Kuna vaheajani on täpselt kaks nädalat, see tähendab 2 maailma-ebameelidvamat deadline kraabivad ukse taga - 3500 sõnaline essee ja 1500 sõnaline internshipi booklet-survival guide ajakirja formaadis, siis võite aimata millised häirekellad mul peas löövad.
Aa ja kuna viimati kirjutasin siia ikka päris pikka aega tagasi, siis updatein teid kiiiiiiiiiiiire kokkuvõttega:

+ Lõpetasin kaks nädalat tagasi oma praktika Surgery PR's. Täiesti raske südamega, kuna kõikkõik need inimesed kellega koos päevast päeva töötasin olid ja on lihtsalt ülimalt toredad. Olenemata raskustest ja pingelistest tähtaegadest ja kõigest muust, olen ma siiiralt õnnelik, et sinna läksin.
+Alustasin 4 nädalat tagasi projektiga, mille raames panen kokku oma ajakirja, mis arvuti puudumise tõttu ja kogu selle internshipi tõttu on muutunud täielikuks nightmare'ks, st kogu reaalsus taju on ära kadunud ning mu pea iga projekti eelne lubadus - alustan seekord varem, et kiirustama ei peaks, on läinud kus see ja teine, mis tähendab, et kuni vaheajani välja ootavad ees kaks kõige retsimat allnighteri nädalat.
+Üritanud kogu selle nähtamatu-surve all siiski nautida seda mega sooja ilma, mis siin Londonis hetkel on… Käies Londonit avastamas ja ekseldes bf'ga. +18 kraadi I tell yaa 

Niiisiiis kogu selle koormuse all, ma siiski annan endast maailma parima üritan mitte jälle pikaks ajaks ära kauda, kuna "kes teeb, see jõuab!" eks! 

L, x

3 kommentaari

 1. Hei, mulle nii-nii meeldib sinu soeng, justnimelt lõikus.
  Ja ma hetkel olen lähiajal ka ise juuksurisse minemas ja oma pikad rapuntselikiharad maha lõikamas ja mind huvitab et, kuidas sa seletasid juuksurile, mida sa täpselt tahaksid..et lõpptulemusega rahul olid.

  Ja natuke hirmutab mind see ka mida kõik soovitavad, et minna mõne kuulsa preili pildiga sinna ja "tee mulle midagi sellist", kui tegelikult mulle võiks sobida hoopis miski muu, sest olgem ausad, inimeste näojooned on erinevad.

  Lihtsalt uurin, et kuidas.. kuidas ?

  Mul on endal praegu kergelt nabani pikad juuksed ja ma ei ole juuksuris käinud ca. 6 aastat ja siis mind huvitakski ehk mõni näpunäide, et ma ei peaks hiljem patja nutma kodus sest ma tulen juuksurist välja ja olen Mick Jagger.
  Veidikene rumal küsimus ehk aga äkki sul oleks mingeid soovitusi ?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Heihei, no worries, ei ole olemas rumalat küsimust :)

   Kusjuures funny story, aga mul olid endalgi ala rangluudeni juuksed (mitte küll nii pikad, et väga kurb oleks, aga harjumatu ikka kui ära lõigata) ja üks hommik ma ärkasin üles ja lõikasin ise need maha - siin Londonis. Aga paar päeva hiljem lasin Eesyis juuksuril lihtsalt otsi korreigeerida, et kõik oleks super sirge :).

   Aga selle pildi koha pealt, kusjuures tegin minagi nii paar aastat tagasi, et võtsin värvi ja lõikuse pildi näppu ja kusjuures peab tõdema, et ka suhteliselt alati saanud ikka täpselt õige tulemuse, aga näiteks sõbranna tahtis Khloe Kardashiani ombre-fade ja tema tumedad kiharatel on nüüd diagonaalne blond laik otseni?!.. Niii et eks see vist oleneb juuksurist.

   Sellegi poolest, katseta ja proovi! Minu otsus plaatina blondiks minna tuli ka nii ca päev enne juuksurisse minekut, ehk kui sul 6 aastat sama soeng on olnud ja natuke kardad, siis lõika näiteks alguses rangluudeni (õlgadest veits alla poole ehk) ja ära nt seekord tee järku lõiget võid mine sirge lõike lõike peale - piisavalt suur muutus, et muutuseks nimetada, aga ei saa kohe kindlasti nässu minna. Värvi poolest, ma soovitada tõesti ei oska, kuna ma ise olen 7 aastasest saadik juukseid värvinud ja pea kõik värvid läbi proovinud, ehk sa ikka vast samamoodi tead paremini, mis sulle sobib.

   Loodan, et on sellest abi :)

   L, x

   Kustuta
  2. Oi, aitäh sulle. On küll abiks.

   Eks ma siis võtan julguse kokku ja lähen proovin mõne pildiga, mis mulle silma on jäänud.
   Samas kes ei riski see šampust ei joo.. või kuidas see nüüd oligi :D

   Kustuta