"I'm not internationally known. But I'm known to rock the microphone... Because I get stoopid, I mean outrageous. Stay away from me if you're contagious"


Kuna laupäeval oli mul asja Southbank'le ehk teisele poole jõge, kuna pidin minema oma ajakirja jaoks White Grounds skateparki skatereid jahtima, siis otsustasime kaaslasega kaks või isegi mitu head kärbest ühe hoobiga tabada. Kasutasime võimalust turistid mängida ning Southbanki avastada ja Tate Modernisse minna. Kuigi üleüldiselt üüüülisuur muuseum ja väärib kindlasti minemist (kasvõi juba püsiväljapanekute pärast - kuigi ajutised on alati hästi kureeritud) jahtis minu silm ikka vanu lemmikuid Mondrian, Kleine ja Rothko töid ja obviously kõiki värvilisi tulesid!

+ lõppu lükkasin veel tustsu vanemaid pilte ja paari nädala tagusest tripist The Photographers Gallery'sse "The Factory photographs" ehk fotod Andy Warholy, David Lynch'i ja William S. Burroughs'i poolt. Polnud küll täielikult minu tee tass, aga Andy Warhol'st ei ütle ma kunagi ära!

ze wiikend in piktsörs!
L,
x


and wiiiii-bit-older-pictures…

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar