KICKS PERSON OR NOT?

Natukene aega tagasi sattusin ma kellegi blogi peale, kus võttis sõna a'la "tossud tänavapildis" teemal.
Kindlasti olete näinud, et põhimõtteliselt iga blogija ükskõik mis maailma otsas omab juba ühte paari Nike tavalise ketse, mida igapäevaselt kanda või siis New Balance ketse.. 
Igatahes, hakkasin isegi mõtlema, et kui laid back ma ise olen… Muidugi oleneb see linnast kus ma parasjagu olen, Londonis olles, eriti nüüd, internshipi tehes, oleks ma täiesti "uugu" peast, kui 12+ cm kontsadega kohale sammuks… Mugavus enne kõike.
Tallinnas olles, hmm… võib mind ka rohkem leida ketsidega ringi jooksmas samas olen tihti ka kingade peal… 
Niisiis, ketsi-person-it-is! 

Paar päeva tagasi avanes mul võimalus, oma vaoshoitud ketsinälg ka lahti lasta, kuna üks armas brand manager tuli mu juurde algselt salajase jutuga (kuna ta juba teab, kui kaua ma Nike Town'is ühtedel ketsidel silma peal olen hoidnud!!!), et Lacoste gift's closet, tuleb tühjaks teha, aa ja kes ees see mees! Minul, muidugi kohe selle peale jooksis silme eest kirjuks, kuna ma olen seotud celebrity gifting'u tegemisega st käin seal kapikallal oooii kui palju, ja olen näinud mis seal on! St, küsisin ma vist oma hetkeliselt-halvatud-inglise-keeles vähemalt 3 korda üle, et kas ta teeb nalja minuga? igakord vastuseks saades, "No love! Take whatever, and PS! they are basically all in your size!"


… Võite arvata mis sellele järgnes!