… &

jacket H&M / dress prettylittlethings.com / sneaks Converse

Shalalalaaa… Täies hiilguses olen tagasi, pooleldi terve arvutiga (15 päeva Apple esinduses arvuti kinni hoidmisest jääb ilmselgelt väheks vist hkhkhmm..), see tähendab, et pooled nupud töötavad nii nagu peaksid ja pooled lihtsalt istuvad ilma igasuguse funktsioonita kurvalt. 
Nagu mina, kaks nädalat ilma arvutita. Võiks ju arvata, et tegemist on ülima puhkusega, kuid EI. Kõik deadline'd koolis, kui ka blogi pidid selle tõttu paigal seisma.

Kuna vaheajani on täpselt kaks nädalat, see tähendab 2 maailma-ebameelidvamat deadline kraabivad ukse taga - 3500 sõnaline essee ja 1500 sõnaline internshipi booklet-survival guide ajakirja formaadis, siis võite aimata millised häirekellad mul peas löövad.
Aa ja kuna viimati kirjutasin siia ikka päris pikka aega tagasi, siis updatein teid kiiiiiiiiiiiire kokkuvõttega:

+ Lõpetasin kaks nädalat tagasi oma praktika Surgery PR's. Täiesti raske südamega, kuna kõikkõik need inimesed kellega koos päevast päeva töötasin olid ja on lihtsalt ülimalt toredad. Olenemata raskustest ja pingelistest tähtaegadest ja kõigest muust, olen ma siiiralt õnnelik, et sinna läksin.
+Alustasin 4 nädalat tagasi projektiga, mille raames panen kokku oma ajakirja, mis arvuti puudumise tõttu ja kogu selle internshipi tõttu on muutunud täielikuks nightmare'ks, st kogu reaalsus taju on ära kadunud ning mu pea iga projekti eelne lubadus - alustan seekord varem, et kiirustama ei peaks, on läinud kus see ja teine, mis tähendab, et kuni vaheajani välja ootavad ees kaks kõige retsimat allnighteri nädalat.
+Üritanud kogu selle nähtamatu-surve all siiski nautida seda mega sooja ilma, mis siin Londonis hetkel on… Käies Londonit avastamas ja ekseldes bf'ga. +18 kraadi I tell yaa 

Niiisiiis kogu selle koormuse all, ma siiski annan endast maailma parima üritan mitte jälle pikaks ajaks ära kauda, kuna "kes teeb, see jõuab!" eks! 

L, x