LOSING TOUCH

 photo 2014-10-03183113_zps5009c5b1.jpg  photo 2014-10-08093551-1_zpsf82bb0de.jpg
Hei-hei, kõik teie seal, kes veel siin elutsevad... Pealkiri kirjeldab maailmahästi seda hetke seisu, mis siin blogis toimub.. ehk siis absoluutselt mitte midagi!!! Või noh kuni nüüdse hetkeni, mitte et hakkan siin igasuguseid lubadusi sisse andma, aga loota ju võib, pidavat lohutus see ka ju olema!

Nimelt, kool on mu täie-lonksuga alla neelanud ja korralikuks puntraks muutnud. Esimesest varba otsa puudutusest studios (loe: klassis?) korralikus segadusepalli maandudes ja lootes, et ehk sellest õppejõudude ''inspireerivast - jah te kõik lõpetate - jah teie lõputööd tulevad awesome'id''-jutust, tuleb seina põrkega ka midagi minu pihta.. Mõni idee või midagi? Et mida ma siis tahan teha lõpuks? Well, et mitte jätta poooletoobise muljet, et ma oleks siin 2 aastat slangi lasknud, tulin ma ikka käed taskus ja idee näppude vahel, siis killiti see nagu ikka kolme sekundiga ära ja maeti maha kah.
Niisiis, three weeks and counting, olen ma juba oma elu siin korda lükanud ja ikka istun oma ideede otsas iganädal ja ootan millal sellele üks hea kuul kerre lükatakse...

Aga, et mitte lõpetada negatiivsel noodil, siiiis KAS TE NÄGITE ALEXANDER WANG x H&M KRAAMI? hkhkhmmmm....