LE CRAVE...

Juuube lihtne on korra kuus (vahel rohkem, vahel vähem) lahti klõpsata see notorious site nagu Polyvore, klikkida seal paarkümmend asja kokku ja nagu tavaliselt loota, et kõik su kappi ilmuks.
Tegelikult olge valmis, seekord olen ma targem, olen oma palga juba peaagu, et ära paigutanud peas ja stardivalmis seda kulutama... Kusjuures isegi jõulukingid on mul peas juba kokku pandud, sest tamtaradaa, seoses oma kooliprojektiga ma juba peaaaan jõuluks koju tulema (kuuuuuks ajaaaks sõbraaaad!). 
Esimese osa sellest puhkusest plaanin kindlalt maksimaalselt relääääxida, aajaaaaa mis mina ja mu superhübber bff plaanime teha - kirbukal oma head kraami maha müüa! Kunaaa, eelmine aasta pikalt internshippe tehes tekkis mu kappi niiiniiiipalju riiideid, siiiis plaanin ma neeed suuuurelmääral ära ärida, kuna kapp on lihtsalt liiiiiiiga pungil juba! Seeega millalgi üritan kokku panna illustreeriva postituse kah, kus näitan kraami mis kõik võib kommiraha eeest teie omaks saada :)!
NOV. WANT

get them here:
// I am a total window-shopper, or Polyvore shopper... Basically you can call it ''planned my next paycheck already''. But who can blame, Christmas is around the corner and shopping is just simply inevitable. Especially, when I am planning to fly home for Christmas!!! Literally one of my favourite holidays and snow, huh miss snow! Have you planned your Christmas prezzies already? //