CHRISTMAS BY POLHELM PR

Eile Polhelm PR "pressi jõulupeol" käies hakkasid kindlalt neelud käima jõulude ja aastavahetuse suunas. Missiis, et Halloween oli vaid 5 päeva tagasi ( aitähaitähaitäh selle eest - kui te veel munadepühad ka ära teeksite oleks see mu ülilemmik aasta :)). Igatahes kuigi ma pole kunagi jõudel teab mis suurt kihinat ja kahinat riietuse näol teinud ehk ei ole spetsiaalselt jõulude jaoks riietust kokku miksinud, siis nähes mida kõike uut on pakkuda see aasta erinevatel brändidel jääksin ma kindlasti häbisse, kui kasseeriks jõulud magamisriietes sisse (kui siis ainult Change - kuna nende magamisriided on imearmsad!). 


Rääkides jõulukollektsioonidest, siis avaldas mulle eriti muljet River Island ja New Yorker. Kaks täiesti vastandliku brändi, kes nagu jõuluks oleks teinud collaborationi diili, ehk need kaks kokku panna ja põhimotteliselt saategi jõulud ja aastavahetuse. 
New Yorker oli oma tavapärase sloganitega dressika vahetanud vastupandamatute heleroosade karvaste kasukate vastu ning nagu me ka naljatlesime, et kotid on täielikult napsatud high-end brändide laualt ehk põhimotteliselt võis Celine ja Balmaini lausa kaugelt ära tunda, siis ei oska ma vaid hetkel muud soovida, et kõik see kraam kiiiiiiiremini jõuaks juba poelettidele (ehk bon appétit enne jõule poodlemisel). 
River Island oli täielik muinasjutt oma maani kleitide ja samuti sossude karvaste kasukatega - põhimotteliselt võiks presidendi balli kutset ootama jääda või noh kehvemal juhul vähemalt seda, kui kuninganna külla tuleb. 

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar