LUSH

Kunas ilmad on endiselt täiesti alt vedanud mind ehk väljas ei saa mitte ühtegi pilti teha, siis tubastes oludes saan ma teile hoopis täna näidata oma LUSH'i palasid.


Ma ei tea millest see viimasel ajal tulnud on, ehk koera võtmise pärast??, on tärganud mulle nagu ''(koera)emainstinkt'', ehk kõik mis koeri puudutab ja nende heaolu või siis üldse loomade heaolu, läheb täiega südamesse. A'la loomadevarjupaigale annetamine  ja loomade peal testimine võtab hinge kuidagi eriti hellaks. Eriti veel, kui ma hakkan mõtlema, et koerad ju tegelt ei saa enda eest seista ja nii palju on neid kelle eest keegi ei hoolitse ja ohhmm... Paneb mind Fridat veel enam poputama. Igajuhul koera-ema, nagu ma olen siis, tundub minu jaoks LUSH igatepidi õige valik. Nende kreemid ja geelid ja seebid juba lõhnavat maailmahästi ja teevad naha nii pehmeks kui veel võimalik (eelmist talve tripi ma poleks vist ilma Lushi massaazi südameta? üleelanud, kuna mul oli ekstra kuiv nahk siis kasutasin ma seda natuke kreemitamise eesmärgil, aga nahk sai masseeritud ja niisutatud!), siis milleks osta mingit muud kreemi mille parima konsistensi saamiseks on mõnel jänesel karv maha aetud, et testida. Kas ma ütlesin, et mul oli kunagi jänes ka? Igastahes, armsaks üllatuseks saadud Lushi tooted tegid nii mind, (kui ka Fridat! kes lihtsalt ei saanud üle ega ümber nende lõhnadest) väga õnnelikuks!

CELEBRATE body lotion / MASSAGE BAR / SOAP
// Due to the fact that its raining outside I decided to give a little sneak-peek into my fav cosmetic gifts. I don't know if it's because I have a dog now or what? but I am super sensitive about everything that comes to dogs shelters and charity work for dogs shelters or whatever animal it is, I just get so sad when something bad happens to them or their owners don't take good care of them or animal testing?! Literally want to bring them all home and love them... huhh, makes me want to take care of my dog Frida even more. Anyways, as I said I am totally helpless, so I try to do my part and be as reasonable as I can and that makes LUSH the perfect product for me.
I think it is stupid to buy any other product as LUSHs beauty products smell amazing and are so good to your skin, and no rabbit had to get shaved to be tested to find out if its good for a human or not. Did I tell you that I owned a little pet rabbit as well? Anyways, I am literally so freaking excited to use LUSH and as it is for a good cause (saves animals from cruelty), then why not use those amazing products!//

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar