MAKE IT UP

Kunas ilm on viimasel ajal jube paha olnud, ning pole üldse saanud väljas pildistada, siis järjekordselt võtsin ette oma viimase aja meigi ostud. 
Pole varem Chanelilt peale lauvärvide mitte midagi ostnud, kuna ma olen leidnud alati põhjamaiselt Lumenelt alati parima lahenduse peitekreemi/CC kreemi näol, mis katab ühtlaselt ning sobib ideaalselt mu näotooniga. Seekord kunas mul hakkas üks tuub otsa lõppema, siis miks mitte midagi uut proovida? 

Ütlen ausalt, et kuigi katvus ja kõik on hea siis, mind jäi häirima lõhn... ilus pakend ja mark ja kõik, aga eelistan lõhnatut (misssest, et see lõhnas nagu ''roos''?, kunas see oli Coco Chaneli lemmar lill, siis ''legendi'' kohaselt topiti seda igale poole, isegi Chaneli huulepulka Addict). Kuna mulle väga see ei istu ja ei istu ka idee roosist, siiis I'll passsss. Teiseks ostsin endale neljase seti Chaneli lauvärve, olen neid tegelikult juba varem kasutanud ning senimaani pole pidanud nendes kindlalt pettuma. Ning kolmandaks, YSL huulepulk. Läksin vähe riski peale välja ning ostsin kärts roosa, mis tegelikult on selline ''veepõhine'' ehk mida rohkem kihte seda paremini katab ning kindlasti leiab kasutust mu peal. 
All and all, soovitan! 

Edit: BTW, märkasin isegi siin innukalt pilte üles laadides, et oioioioo, oma värvidest ja asjadest ma tegelt pilti ei pannud, nii et homme teen ka pildi mis tooni lauvärv ning huulepulk on
Aaaand Frida, the dog. Obviously she had to be on the picture. 

// Due to the bad weather, I am once again stuck inside and have to report about my new make-up products. As I am from a Nordic country and we are use to the cold weather, I have always based my foundation decision between Nordic make-up brands, and for many seasons I've been faithful to Lumene. It always covers everything and doesn't smell!!! and is super light on my skin. This time as I was almost finished with the bottle, I decided to try something new. I chose Chanel foundation. At first it does really cover well and seems light, but I couldn't get use to the smell (though as the legend says, it is suppose to smell like roses because they were Coco Chanel's favourite flowers, and they put it in anything - even lipstick - Chanel Addict). It is quite strong and I feel like it follows you around all day. Second thing that I tried, was the eyeshadow from Chanel. I've used them before and they never let me down. Cover really well and and during the day it stays where you applied it.
And last but not least, YSL lipstick. Well, I went for a bold decision and picked bright pink. Though, it is very light when you first try it, it'll get darker as you apply it on more than once. 
All and all, it is all good! //

2 kommentaari

  1. Heyy, Kas sa oleksid nii lahke ka ütled, mis kaamerat sa kasutad? Ja mis fototöötlusprogrammi?

    VastaKustuta
  2. Hei, ikka ütlen :)
    Kasutan Nikon D3200 ja ning töötlen Photoshopi / Photo Filtre / Vsco cam (telefonis) / Instagram.

    Liisa, xx

    VastaKustuta