B'N'W... AND GUEZ WHOS BACK.

(knit H&M, skirt H&M, sunglasses RAYBAN)

Absoluutselt veider on kirjutada pärast nii pikka pausi, nagu kui näed head vana sõpra kellega pole juuuuuuudas kui kaua rääkinud ja küsid kuidas läheb? Ilmselgelt alati hästi, sest kurat seda teab kus kohas see jutt viimati pooleli jäi ja kust uuesti alustada.... anyways, ega noo tõesti ei suutnud enam siit eemal olla ja kunas olen nüüdsest või siis tegelikult ametlikult Juulist paberitega täiskasvanu, siis miks mitte oma väikse pesajuurde tagasi punuma tulla.
Aa, tulles tagasi selle juurde, et nagu vana sõber keda pole kaua näinud, raske on siia pikka juttu kirjutada.. siis kirjutan teile paar bullet pointi, mis kõik toimunud on... noh, et saaksite Instagrammi pildi nüüd jutuga kokku ikka viia!
a) Põhjus miks ma juudas-kui kaua ära olin on vist juba ammu ära teada - tegin oma lõpuprojekti, ajakirja, mis venis nagu tatt terve aasta. Õnneks kulminatsioon tuli ruttu ja valutult ja sain oma lõputöö ka esitletud Graduate Fashion Week'il. 
b) Lisaks sellele, et täie kohaga koolis käisin, käisin veel täiskohaga tööl... Ärge küsige, kuidas ma sellega hakkama sain... Mille nüüdseks olen juba kahjuks selja taha jätnud.
c) Aaa, käisin kevadel Priisis nädalaks PFW'l ja töömaastiku kaemas kursusega (või a'la parimate õpilastega, kes ka lõpetasid).
d) Olin korraks tagasi vanas mullis, ehk olin modell ühele lahedale brandile nagu ''This is Welcome'' lookbook'i
e) Kolisin suveks (või kes teab kui kauaks) Eestisse! Lubasin endale, et pärast sellist mässiv pingutust võin lubada endale terve suve õues olemist ja sõpradega mängimist ning 3 kuud suureks saamist edasi lükata!

Hmm... Tundub, et kohati võtab see enamvähem kõik kokku. 
Anywayzzz, happy thoughts ja head öööd!
xx