LOOOOSE FRIDAY

Paar aega tagasi kirjutasin, kui mugavalt ma ringi ajaks alt laienevate pükstega ja sööks friikaid nagu ''there's no tomorrow''... Siin nad on - ainult friikad on muidugi puudu... Tellisin omale need püksid mugavalt Sheinside kanalilt, mis muidugi minu suhteliselt suureks üllatuseks olid kukekad (kuna varem ei ole sellist probleemi olnud, ometi olen 176cm pikk ala Hiina hiiglane???), ning pidin laskma neile kergelt pikust juurde visata. Lõpp hea, kõik hea.

Selle rõõmusõnumiga panen nüüd kiirelt arvuti kinni ja teha asjaliku nägu ja kaasa aidata ettevalmistamisel, kunas homme on mul plaanis enda juures teha üks suur 90ndate simman, et võtta kokku mu kolm aastat ülikoolis ja tähistada lõppu! Seega ilusat mõnusat nädalavahetust! 
L, xx
sweatshirt Opening Ceremony / loose pants Sheinside / bag Balenciaga / shoes Stella McCartney

J.W. ANDERSON RESORT'16

J.W. Andersoniga on mul alati 50-50 suhe olnud... A'la ma tean, et ta on geniaalne, ma tean, et tema meesteriided on põhimõtteliselt KÕIK mida ma endale selga ajaks, SAMAS maybe it's too much ja ma lihtsalt elan oma väikses mullis, kus kõik veider on mannavaht ja suhkrujõgi mu jaoks aka ideaaaalne (või siis minu puhul, kellele magus ei maitse ja sööks lõpmatuseni soolast -  sinihallitusjuustu mägi?)...
Igatahes, restort on väljas ning call me a freak, aga mulle meeldib!
images via fashionsing.com