WHAT AUTUMN NEEDS...

SEPT. WANT

jacket H&M / nailpolish H&M / bag Chloe / shirt unger-fashion.com / boots Prada / bralette H&M / skirt Zara

Kuna ma olen enda peas juba wishlisti 47678343 korda läbi mõelnud, mida algav/käiv sügis vajab ja tegelt mõned väga special hilised sünnipäevakingitused on veel tulemas sügist kostitama, siis mõtlesin et miks mitte vallatleda veits Polyvore's... Noh, et ennast veel õrritada.
Kuna ülepikaaja võtan vastu sügist Tallinnas mitte Londonis, siis üritan kiirelt harjuda mõtteda, et siin on jahedam sestap trenchcoat on noh nagu ellujäämiseks juba vajalik... Kuldne x must küünelakk -  halloooooo!!! Kas te juba ei tea, et Rocca al Mare ja Ülemiste H&M's avati iluosakond -  ehk need ülikhuulid küünelakid ja jutud mida varem käisid Soomes nillimas on täitsa olemas! ChloeChloeChloe - paksu salduskatte all võin öelda, et kui ma siin paar head nädalat tagasi jahvatasin kui IN see kott on, siis väga meelidva tähtedeseisu ja tol hetkel läheneva süntari tõttu - itzz gonna be mineeeee! -- Sest no kellel ei läheks vaja ühte mugavat lihtsat musta värvi kotti, et kõik oma kräpp sisse lükata? - mehed, te ei pea vastama sellele..... PRADA ankle-LATEX boots - okey Prada mulle koju ei prantsata nüüd, aga silma peal sarnastele saapa-sõsaratel olen ma silma peal küll hoidnud.. Latexxx teravaninaga saapad on täielik pead-nüüd-kohe-ostma sellel sügisel! Must väga sporty-minimal-bralette - lihtne, ilus ning mis saab khuulim olla valge T-särgi all kui see? Ainult mitte midagi!
Denim sköörttt - maailma lemmik asi. Okei ma tunnistan, et kui mult oleks küsitud a'la ca 2 aastat tagasi, siis ma oleks umber pool päeva suutnud väidelda, miks MITTE kanda seda seelikut. Aga sellest ajast peale, kui ma Pariisis Colette poes käisin ning ühel üüber stylishh müüjal nägin teksaseelikut koos random triibulise pluusiga.... Ei suuda ma jonni jätta ja pean endale muretsema lühikese teksa seeliku!