THANKS!!!

Heya-hey. Kõige pealt tahaks tänada teid kõiki teie klikkide ees eile! Ülepika aja tundus nagu poleks miskit muutnud ehk aka pärast minu blogi-pausi eelmine aasta (hkhhmm, ülikooli lõpetamine 'nd stuff) on numbrite järgi päris mitmed teist mind hüljanud (:(), aga eile tundus, et olete jälle kõik tagasi siin klikkimas ja lugemas. Nii et virtuaalne kook ja jook teile aa ja kallidpaid ka!
Igastahes, kunas jõulud on tulemas ja nagu eelmine aasta käisin ma 3 jõulupeol/lauas 24ndal detsembris, siiiis tuli ka välja mõelda mitu kingisoovi. See aasta ei tõota kergem tulla.
Nagu ma eelmises postituses rääkisin, et ma olen iseenda kõige suurem sõber, ehk igapäev on sünnipäev ja lubasin eilsega, et tõmban sellele nüüd joone alla, siis nüüd alustan ma oma jõulu-teemaga. Ehk list asjadest, mis lumetu-jõulu korvaks kohe vägaväga mu jaoks (muhahaha).
Jamps on muidugi see polyvore ei paku võimalust PÖFFIí moekinopileteid panna wishlisti, siis ma hüüan siin, et  Jeremy Scott ja Alexander McQueen on defo kaks filmi mille piletit skooriks ma hea meelega!

Hoidke silma peal moefilmidel SIIN FACEBOOKI lehel ja SIIN PÖFFI lehel!


click on the item and find out where to get everything:


// I wanted to thank you guys for your clicks yesterday! I am so happy to see that my site is running like it was before. Due to me graduating Uni last year I went on a little hiatus because of it and seemed like few of you had abandoned me, but seems like we are ON again! Thank you again! Hugs x kisses! Also, as of yesterday I said I am now fully finished with my birthday-hoopla and no more gifts and all of that (as I try to find my birthday as an excuse for making gifts for myself), SO that being said it's definitely time for Christmas now. I am totally into Christmas, as last year I was invited to 3 Christmas dinners on 24th, so I had to make up a few wishes. So this year I come prepared as it seems to go to the same direction. Lol. So here's the list of things that would make this snowless Christmas a bit more cheerful!//