BLACK AND WHITE FRIDAY

wearing: H&M PARIS hat and faux fur coat +  PRETTY LITTLE THING leather pants and boots

Tihti peale mõtlen, et kuidas või millega peaks ma postitust alustama.. Siukse ''kinnitamata tüüpilise moeblogija'' kombel a'la, et ''ammu-ammu ostsin selle jope H&M Pariisi kollektsioonist koos selle mütsiga ja olen täiega ammu tahtnud kanda seda....'' või, et kiruda Eestlase kombel ilma --- kuiiiii tuuline ja külm see on?... hmm, või siis, et mis ma täna tegin a'la ''saatsin terve päeva hinnapäringuid ja arutlesin paberi kaalu üle? Absoluutselt keeruline ju? Võiks ju arvata, et igatepidi on okei?  
Tegelikult ei, nüüd tagasi vaadates juba 2009 aastasse millal ma tegelikult üldse blogimisega alustasin (teisel platformil küll..wordpress?), siis vahepeal tundub küll, et kõik sõnad on ära kasutatud - isegi minu puhul kõik ''häälitused''  höhöh... 
Igatahes, seekord valides ''päevikustiili - minu päev''- variandi, siiis - kuna ma pesitsen hetkel jälle maal soojas, siis otsustasime eile minna lähimasse ''linna'' ja osta wrappi materjali, et siis õhtul üks hea healthy wrapi kerre keerata... ja sellega soeses saime ka need ekstreemsed oufiti pildid. Kui keegi küsiks mult, kui palju meetreid sekundis see tuul puhus, siis julgelt 100 ausalt. NIIII külm oli ja esimest korda elus tundsin, et ma olen underdressed. Lesson learned!
Head sooja ja sisse pakitud nädalavahetust teileee!


/// You wouldn't believe how hard it is sometimes to pick a subject to talk about. I know the easy way  a'ka like a typical blogger - would be to chat about, what I am wearing and how long I've waited to wear this hat and coat? OR just moan about the weather and why it has to be so cold? OR just talk about my day - how I pretty much spent it talking about paper weights and cost? It is pretty difficult to find where to start isn't it? Though it might seem easy at first.
As you see it aint. As I have been blogging since 2009 (before I think I was with Wordpress?), then sometimes it totally feels that I've used up all the words or even sounds hehhehe...
Anyways, today I pick ''My diary style - aka how was my day'' and tell you that, as of like Tuesday, I have been at my country house soooo me and bf decided to go to the nearest city and grab some food for a wrap, so that later we could mix and match something together.... and because of that I got to shoot this outfit, which I tell you was pretty extreme... If someone asks me how strong was the wind - pretty much 100 m/s... Sooooo cold. First time in my life I literally felt I was underdressed! Lesson learned!
Have a warm and cozy weekend! ///