GREY AREA

 Jälle üks öine postitus, mille ette ma sõnaotseses mõttes magama jäin, hommikul avastades, et blogspoti leht on tühi ja arvuti on kaisus… eieiei, mitte sellepärast, et TLC pakub guilty pleasure sarju mkm, vaid et käisin kinos ‘’By the sea’’ vaatamas (mängivad Angelina Jolie-Pitt ja Brad Pitt). Kindlasti ei vaataks uuesti, samas usun, et ei olnud ainuke kellel midagi kupli all küsimusi hakkas ekraanile viskama. Kasvõi, et kus oli see hotell/rand kus see filmitud on? Joovastaavvvv! Maailma ilus maaliline koht, mille paneks kindlasti enda go-to kohaks.
Igastahes, lisaks sellele, et eile olin asjalik vastasin kirjadele ja olin aktiivne ja tubli, siis paistis ka päike! .. Ehk kuigi õudsa õhutamise peale hakkas juba see idee külge, et minna pildistama õue (-18?!), sain ma ära mängida oma külmavarese kaardi, et pisipisina mul läksid kõrvad lukku ja ma ei kuulnud külmas - a’la allergia külma vastu + juuubedalt kisub külm ka südame pahaks. Nii et crisis averted jaa hellooo soe tuba ja normaalsed RÕÕÕMSA näoga outfitikad jehu!
Kuna ma viimasel ajal jälle käin oma ghetto/preppy stiili vahet, siis ühendasin need kaks - ülilohvakas bf'lt varastatud dressikas + mu lahe thrift store leid aka püksid (mille juurde tegelt leidsin khuuli halli samasuguse pluusi ka, jehuu). Aa ja et anda maiku kuidas tavaliselt meil pildistamine käib - mu väike armas Frida lihtsalt ootab ja otsib vaikselt võimalusi enda pildile saamiseks, nii et pole üllatus kui töödeldes leiad mõne saba või käpa pildilt :)

wearing : tommy hilfiger sweats / pants and coat thrifted from my aunt's drift store / shoes Vans

/// I feel like I haven’t started this year properly, as I haven’t posted any outfit photos, so here you go.. 

10 kommentaari

 1. Oo, need püksid on selle dressikaga eriti äge kombo! Ja kus see su tädi kaltsukas asub? Tundub, et Eestis olles on mul hädasti vaja sealt läbi hüpata!

  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Suuur aitähh! Tädi kaltsukas asub Kolgas, Põhja Eestis, Kuusalu vallas - soovitan soojalt. Avatud ainult reedel (12-6ni) ja laupäeval (10-3ni?). Absoluutselt lahedat kraami leiab sealt ja kui talvel pakasega ei jõua läbi, siis suvel Põhja-Eestit avastades tasub KINDLASTI seal kulutamas käia ;)!

   L, xx

   Kustuta
  2. see kaltsukas kõlab VÄGA põnevalt! käisime sügisel mitu nv-d järjest Viinistu restos söömas ja see ju üpris lähedal! mis see täpsem aadress on, mille järgi Google Maps'ist üle vaadata? tahaks suveks plaani võtta. ja kas on mingid kindlad uue kauba lisamise ajad ja kas lisaks riietele muud nänni ka leidub? (olen tohutu kaltsukafänn)

   Maiken - Part of me

   Kustuta
  3. On tõesti väga lähedal! Ma ei oska aadressi nii täpselt öelda, vaid seda, et see asub Kolgas, ja kui Kolka sisse lähed, siis näed seal kohe lasteaeda (ala mingite täppidega värvilised madalad majad) ja lasteaia ees on ridaelamud, ning ühe ridaelamu ees on suuuur küngas/mägi ja riietekuivatamise nöörid/postid - seal ees majas peakski olema pisike silt ühe maja uksel kui sellel pole,(kõnni kasvõi need 3 maja seal künka taga läbi - ühe uksel on kindlalt :D) - avatud R 12-5?ni ja L 10-3ni... Neil ja mingi aja tagant laekub, aga ma täpselt ei tea millal ja kuidas... neil on kotte, kodutarbeid, jalanõusid, lastenänni ühesõnaga kõike! Loodan, et on abiks :)!

   L, xx

   Kustuta
 2. Ma tahan seda filmi nii väga näha!!! Sa just tuletasid meelde, et pean selle tõmbama panema :D.

  Aga mind valdab viimasel ajal sama probleem, tahaks väljas pildistada, aga seal on KÜLM ju. Kuid sinu tubased pildid on ka väga mõnusad!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vaata kindlasti! Selline salakaval film on, et kui ära vaatad, siis mõtled, et mis see ka oli? aga paari tunni pärast imbub see korralikult sisse ja siis mõtled vao :)! Oehh ära sa räägi, ma hetkel maal ja -22. Isegi koera on kahju välja lasta :D!

   L, xx

   Kustuta
 3. Võiksid vahepeal vlogi postituse teha, kas oled kunagi selle peale mõelnud?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kusjuures olen, aga ma hetkel pole võib olla sellist ''tegusat x põnevat'' päeva olnud, et tasuks filmida... Samas Snapchatis (liisakushnir) üritan aktiivne olla suhteliselt igapäev :)

   L, xx

   Kustuta
 4. Kuuldavasti on see film üles võetud Maltal :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Uu, väga khuul! Jätan meelde ;) x

   Kustuta