PRE-FALL 2016: Stella McCartney

Kuigi ma jube suur showde ja igast moe-presentatsioonide vaataja pole olnud juba hea kaks aastat/poolteist (isegi, siis kui ülikoolis seda moeasja tegin)... hkhkmmm.... vaid jälginud nii enam vähem neid, kes mulle meeldinud on juba mitmeid hooaegu pluss, siis kõik mis laekub instagrammi või facebooki aaa võii, siis hoian silma peal oma tublidel sõpradel, kes ennast mõnda väga khuuli moemajja sebinud on (Stuuuaaaartttt!!). Viimase aja lemmar pre-fall leid on tõsimeeli Stella! Pean tõdema, et mulle piiiiiikalt ei pakkunud peale platvorm kingade mitte midagi väga pinget Stella McCartney kollektsioonides, tundus kuidagi liiga korralik, siis seekord on parajalt funky kõik ja käsisüdamel kannaks kõike!

images via: vogue.com

/// So so in love with Stella McCartney Pre-fall 2016 presentation. For a while I haven't been into fashion shows or presentation, I almost scroll through everything on Instagram or Facebook.. mostly thanks to my friends, who have managed to grab jobs in some of the most amazing fashion houses (Stuaaartt miss you!xx), I find time to look through their work. 
I have to be honest that I am not usually that fond of Stella's creation but this time everything is soooo funky and cool that I'd for real wear everything.

2 kommentaari

 1. Ma nendest riietest nii vaimustunud ei ole ja kõike kindlasti ei kannaks, aga piltide vibe on megamõnus. Eriti need kaks esimest, mis panevad kõik Wes Andersoni filmid pead mängima :D
  Ja need kassid, kes on piltidele peidetud!

  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mul on Stella asjadega paras hate-love asi lahendamisel... Enamasti ka leian ennast seal ''hate''-poolel, aga seekord üllataval kombel suuured ja lohvakad riided isutavad mind :P!

   Whaaat, ma panin kasse just nüüd tähele :D!?

   L, xx

   Kustuta