THE MAN REPELLER

Tahaks öelda, et Gossip Girli - Sõprade-linna ehk New Yorgi piletid on bookitud järgmiseks kuuks ning nüüd võin kolmeks nädalaks jalad seinale visata (aaa kas ma ei ole jõudnud öelda, et sain vahva kingituse tripi NY?)…. aga ei, niii palju uusi(vanu) ja huvitavaid asju on hetkel käsil, et ma kardan, et ma lihtsalt ei suudaks kõike ära delegeerida ja mittte kaasa lüüa. Nimelt üks hea asi, mis mind hoiab tegevuses/põnevil on mu eelmise kevade lõputöö, mida ma hoogsalt arendan edasi koos oma hea sõbraga (seda jagan võibolla siin paari-nelja nädala pärast) ning samuti see blogi, kuna ma olen teilt saanud nii palju head tagasisidet, et vahepeal pole ruumi oma rõõmu enam kuskile panna! Aitäh! Aitäh! 
Kuna mul käivad tihti peale need ‘’kas ma ikka peaks blogi pidama’’ ja ‘’issand ma näen selline ja selline pildil välja’’ ja muud sarnased hood, siis tähendab mulle juuuuuuubeee palju see, et te nii positiivsed ja toredad olete! Vahel on hea, kui ise ei jõua, aga teised heaga pushivad :)!
Ja üks tore mõte painab ka mind juba pikemat aega… Nimelt endiselt mõlgutan kuhu panna enda riideid müüki? Käisin Londonis mitmes PR’s praktikal, kus ma sain hulgaliset riideid, mida ma ausalt pole jõudnud kanda ja arvatavasti ei kanna ka. Kõik on väga khuulid asjad ausalt, aga ma leian, et kui ma pean oma riideid kastides ruumipuuduse tõttu hoidma, siis tähendab, et mul on neid ilmselgelt liiga palju. Ma ei tahaks seda faceooki kausta näol teha, pigem ikka ala turu-moodi üritusel, et teid ka näha ja jutustada. Seega keegi teab kas/kus/kuskil miskit toimub? 
Igatahes, tänase pearoa juurde minnes - las ma tutvustan teile oma ametlike - MAN repellereid! Hahaaaaa! Kuigi pean ootama hetkel, kuni need kilomeetrised lumekuhjad ära kaovad, torkan ma need kindlalt jalga esimesel võimalusel. Maailma mugavad jalanõud ja kui khuuuuulid! S-o-o-v-i-t-a-n!

 
wearing: Comme des Garçons shirt, Creepers, H&M nailpolish 505 

/// I have to say, I’d really wish I felt that after I booked my tickets to Gossip Girl - Friends land aka New York, I could lay my feet on the wall and do nothing, but no! I am working on so many cool things/projects at the moment that I am  way too excited to delegate my stuff to others. One of them is my final project at uni that I handed in last year… Well, it’s almost a year since I graduated, but me and one of my really good friends decided to keep working on it and make something cool out of it (I might publish it here as well in two-to-four weeks). Also, this blog! I am soooooo thankful for all the good wishes that you keep sending towards me, it really means a lot. Literally the amount of times that I’ve wanted to quit because ‘’I look a certain way on the photo’’ or ‘’is this blog really worth it’’? You still keep pushing me to work on it and I am so thankful for that. Really means a lot!
Oh, and the main thing that I wanted to talk about today - my MAN repeller - the creepers! hahahaha! Although, Estonia is so snowy at the moment and I have to wait until the Everest starts to melt, I willl put those shoes on as soon as possible! Soooo cool and so comfy! I tell ya! xxx ///

2 kommentaari

 1. Super khuulid jalatsid!!!!

  Ma kahjuks turu kohta nõu ei oska anda, kuna endalgi sama probleem. Käisin paar nädalat tagasi Telliskivi kirbukal müümas mis osutus suurimaks veaks üldse:D.

  Tuleb vist ise midagi lahedat teha...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jeee! Mul on hea meel, et ma pole üksi creepersite-uskuuuu!

   Sama! Ma olen käinud seal suvel - iroonilisel kombel - vihmaga (õues müümas) ja ühekorra talvel, mis oli põhimõtteliselt sama, mitte küll vihm, aga ca -100 kraadi külma nende ruumides ja ka mitte just kõige tulusam ja mõtekam. Tõsi, peaks tõesti mõtlema millelegi suuremale :)!

   L, xx

   Kustuta