COOLEST GIRL FROM THE BLOCK.. OR SPAIN

images via Blanca Miró Scrimieri instagram
Kui ma täiesti aus olen, siis mul ei ole palju inimesi, keda ma vaatan suu ammuli ja tahaks suht silmapilkselt paljaks röövida, kuna nad näevad nii khuulid välja. Kunagi mingis The Hills’i faasis vist oli Olivia Palermo? Lauren Conrad? god knows why? Andke andeks Juicy Couture ja suured-celeb’ päikseprillid olid da thang 2005 eks. Nüüd hmm.. tegelt oma sõbranna Helina (jah see andekas Helina kosmonautide ja karudega TSEKKA SIIAAA) riided viiks küll kõik enda kappi ära salaja :). Aga muidu üldiselt ei. 
Miks üldiselt? Sest erand kinnitab reeglit ja nats aega tagasi täiesti süütult stalkides Instagrammis leidsin selle khuuli HISPAAANIA tüdruku Blanca Miró Scrimieri. (fun fact, sama vana, kui mina ja samal ajal sünnipäev, kui mul ka - ehk siis põhimõtteliselt mina? äkki? yes? höhö. naliii). 

Reaalselt iga asi ta seljas karjub khuuli järgi ja mis mulle meeldib on see, et ta läheb igasuguste trendidega täiesti omamoodi kaasa. Ala all denim look saab laheda valge/punase Levis pluusiga täiendust ja Boyboutique sussidega. Boho-chic meets rock’n’roll queen meets whaeva trend. Ja nii nagu peab - täiesti süüdimatult kannab seda mida tahab! Amen!. Aga ma lasen teil endal otsustada ja followda!

all images via Blanca Miró Scrimieri instagram

/// To be fair, there’s not a lot of people who I look up to style-wise. I remember like 2005 and The Hills and everything was happening… and Olivia Palermo? Lauren Conrad? was da thang at the moment. Juicy Couture and big round bumblebee sunglasses… I mean for real, it was IT. Now.. not so much and not so many people make want to secretly rob their closets… Well, to be fair, my lovely talented friend Helina actually makes me feel like that almost every time that I see here (YES THE GIRL WHO MADE THE ASTRONAUTS AND BEARS CHECK HER OUT).
But, why I said ‘’not a lot of people’’… well there is one, quite special one - Blanca Miró Scrimieri
Like I am not even kidding, when I say that she is the coolest person ever. Literally everything is a statement piece and the fact that she doesn’t let trends bother her - or makes it her own - is tha bomb! All denim look mixed with white Levis T-shirt and Boyboutique shoes. Boho-chic meets rockńŕoll queen meets whateva trend. But i’ll let you decide and follow!///

4 kommentaari

 1. väga sinu nägu on küll! :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. haha, kusjuures nii paljud nüüd ütlevad, et whouu, mina? Aga aitäh, puhas kompliment :)!

   L,xx

   Kustuta
 2. Kusjuures kui kiiruga pilte läbi vaadata, võiks vabalt arvata, et sina oled peal! Äkki veel lootust on Blancaks muutuda?

  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Heh, aitäh :P! Ma ise ootan ka seda volbriööd, et äkki muutun või äkki vähemalt tema riidekapp teleporteerub mulle... :D

   L,xx

   Kustuta