GREATCOAT

greatcoat, sweater, hat H&M / high-waisted jeans newyorker / boots prettylittlething

See 24tunni süsteem on minu meelest üpris julm. Ma suutsin pildid üles laadida juba drafiti kaks päeva tagasi ja kõik oli justkui stardivalmis, kuid täpselt need sama kaks päeva järjest jõuan ma koju hea 10-11 ajal, kus viimased e-mailid võtavad võimust ja ma olengi juba omadega läbi. Tunnen, et veits ülekohtune värk see aeg. Aga mis sa teed. Lõpuks olen vähemalt siin. 
Tegelt peale selle vingu tahtsin rääkida, et ostsin selle ülikhhuuli sineli-tüüpi jaki. tamtaramatamaaa 10euroga H&M’st. Kohati tundus endalegi, et veits teen liiga, kuna olgem ausad, nööbidki maksavad tegelikult rohkem sellel jakil, aga ju nad ise teavad paremini - ei hakanud ma kauplema. Kuigi, igapäevaga tunnen, et natuke nagu liiga vara ehk nii ‘’õhukeste’’ riietega käimiseks, aga ausalt enam muudmoodi ei suudaks kah käia enam… 


/// Kind a get the feeling that, the 24hour time system isn’t working out how I planned.. Literally uploaded those images to my draft two days ago, and yet two days straight I’ve arrived home at 10-11pm and replied to e-mails and I’m done. 24/7 thing needs to upgrade itself for sure.. Too little time, to much to do.
Anyways, besides that, I wanted to show off my greatcoat from H&M which I got for 10 euros, total bargain I tell ya. To be fair even those buttons don’t even cost that little, but who am I to argue. 


2 kommentaari

 1. Lahe jakk! (Y) Ja seda, kuidas asjad lükkuvad järgmisesse päeva, sest lihtsalt nii palju muud on teha, tajun ma ka väga hästi. Salamisi loodan, et mida valgemaks õues läheb, seda rohkem on aega asju teha :D

  BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Täpselt! Soe ja valge ilm toob kuidagi selle aja ka kindlasti ;)! xx

   Kustuta