THE AFTERMATH

Heiho! Olen tagasi kündmas kodumaa pinnast juba üle-eelmisest neljapäevast? ja lemme tell ya it’s brutal, mõttes müüsin kõik oma aksiad maha NYC’sse ja beesitan Union Square pargis ja klõpsan polaroide söön Dunken Donutse nagu poleks homset ja SoulCycle’t vaateväljas… Ei, hoopis võtan kokku tegelt ennast korralikult maha tõmmanud gripist. Teate mul on päriselt tunne, et mingisugune korralik karmavõlg on mul tekkinud.. Sest keegi universiumis teab, et mul on kindlalt on vaja kiiirelt printida ajakiri välja, mis on nüüd pärast vahepealset-identiteedikriisi-malõpetankõikkoheärakriisi-partner mustal windowsil lisandumist täielikult valmis?! Hinnapakkumised, miks te ei saada end rutem vastu?! Tegelikult, ei täna oli kindel siht silme ees anda see üle printima (tehtud!) ja lõpuuuks mõelda juba uuel osale! Aa, kas ma ütlesin, et mu kõvaketta saaga saab ALLLES nüüd läbi? Ei, okei homme vist tegelikult, seega ma ei hakka kohe hõiskama, ning räägin siis, kui asi käes… Ausalt, selles loos on nuttu, naeru ja armastust - tõeline hit-lugu :).
Igatahes, ei tahtnud kohe reisipilte siia visata vaid kuidagi vaiksemalt teid sisse juhatada, seega outfitikad, sellised ‘’ahh käisin reedel sõbra sünnipäeval’’ või nagu mu ema armastab öelda ‘’pool-pidune’’. Homseni!

wearing: sweatshirt: shein / skirt + sneakers: Forever21

Aa ja väike B'n'W action ka lõppu
/// Hi you guys! I am back in Estonia sincee…. two weeks ago? and let me tell ya it is brutal to be back. In my mind I sold my stocks to NY and at the moment i’m sitting at Union Square bench and take pictures with my polaroid and eat Dunken Donuts like there’s no tomorrow - or SoulCycle in sight… But for real I am recovering from heavy flu. To be fair it feels like it’s karma for having loads of responsibilities to get back to - ‘cos the universe probably knows that I have s-loads to do. 
Anyways, as I thought that uploading loads of travel pictures would be way too harsh for myself (I’ll post them, but a bit later), then here ya go! Some outfit pictures!//

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar