5 FAVOURITE THINGS HAPPENING ATM...

Pole pikalt siin millegi üle kõvasti või siis kirjalikult vaimustunud (okei, Helina POSTITUS JAH, aga tema üle olen ma vaimustunud pea igapäev eks.), esmalt kuna pean tunnistama, et reaalselt nagu aega on, aga samas pole ka. Näiteks esmaspäeval jõudsin alles Kanye uue albumini.. Artisti kelle eelnevat kraami on mul pea telefon täis? Õnneks siiski pole võimalik internetis silmaklappidega ringi tuhlata ja ilmselgelt oma bloglovini listi lappan ma ka, seega enamus ajakohast materjali ikkagi jõuab minuni, olgu muusikaga kuidas on.

///I haven't had the time or I don't actually know what.. 'coz time - I sort of have, yet I haven't shown you things that I like for a while... Even the fact that I literally took time to listen Kanye's new last Monday shows that I am a bit out of sync, as I do own almost every album he has made. Thankfully you can not browse through Bloglovin with an eyemask, so I kind still now whats happening out there! So to prove that I still know what is going on, here you go - a list of things that bring me joy!//


1. DENIM SKIRT

Kuigi mu pikk teksaseelik on üpris-khuul, tunnen, et päris ürpi ma koguaeg kanda ei tahaks ja selline ülepõlve - ahhviskanselga-seelik oleks üks khuul leiutis mu kappi. Mõndadel täiesti mööduv teema kindlasti juba, aga kuna ma ei ole seda ÕIGET leidnud veel, siis jah minu jaoks nii happening  teema hetkel. 

///Although older readers, or you guys who have read my blog at least since this summer, remember that I own a long denim skirt... I am kind a longing for a shorter version. It feels more light and easy to manage and I don't want to wear a tunic everyday... so a short denim skirt would be my solution for ''I don't know what to wear today''! And as probably for most of you the denim thing is an old news, then as I haven't found my ''THE ONE'' yet, it is so happening for me!///


images from HERE and HERE

2. OBNOXIOUS FLORAL PATTERN

Pärast seda, kui taasavastasin instagrammis krystalboydpriest ja tema SELLE PILDI, olen ma kullipilguga otsinud lahedaid ja kirevaid kleite/seelikuid/pluuse, you name it! Õnneks mul on nädalavahetusel tädi kaltsuka tiir juba kirja pandud, nii et lootust on!

PS! Ühed taolise mustriga püksid tulevad müüki ka pühapäeval MOEBLOGIJATE KIRBUTURUL!


/// After I re-discovered krystalboypriest's instagram and THAT PICTURE, I am hooked! Literally been looking for flowerful (I know thats not even a word, but I need it!) obnoxious flower vomit or whatever you call it skirts/shirts/dresses! Thankfully, I have already plans to go to my aunts thrift store, so I am hopeful!///


images from HERE, HERE and HERE

3. BIG SUNGLASSES, I MEAN BIG

Kusjuures suurte prillide armastus hakkas samamoodi süvenema pärast Krystali instagrami ja siis pärast mu uut girl-crush BLANCAMIRO ja ka HANNAHBRONFMAN, kes kannavad alati ülilahedaid päikseprille. Kuigi ma ka mõnel ‘’lohakamal’’ päeval viskan, ette Ray Ban’id ja call it a day! meeldivad mulle mõnusalt veidrad prillid. Sellise hea iseloomuga. See tuletabki meelde, et Tallinnas poe nimega VIUU üle vaataksin!

///To be fair, my love for big sunnies actually started from Krystals Instagram and it's been carrying on from then on. Accounts like my girl-crush BLANCAMIRO and HANNAHBRONFMAN, who always wear the coolest sunnies are the perfect example that they are the bomb! Thou, I know there are still loads of days where you kind a feel like a homeless-person and just put on whatever and hide behind Ray Bans and call it a day... I still feel that those kinky sunglasses are a must! BTW, a reminder for me and to you aswell, when you visit Tallinn, make sure to visit VIUU store!///


images from HERE

4. OH BOY, O BOY, CHANEL BOY BAG

… Kas ma üldse pean selgitama?
/// Do I even need to explain?///


images from HERE and HERE

5. I FEEL LIKE PABLO

Ma tean, ma tean. Suht enamusel, kaasaarvatud mul oli juba sellest TayTay draamast kurguni, aga pean konstanteerima fakti, et olgugi, kui mujal jääb vajaka, kompenseerib mees väga hästi kõik muusikas. Tahtsin teile siia visata loo ‘’Famous’’ ’i tema albumilt, aga Soundcloudi jõhkralt häiris, et ma olen Eestist ning Spotify ei lase ammugi ju siia miskit visata.. Seega ei ole rohkem pidusid LA’s. Preech!

/// I know, I know.. Everyone is sick of hearing Kanye and he's latest outburst with Tay Tay on Twitter, I know... But give the man a credit.. It is what it is with his other ventures, but music - he can make! And oh-so-well! Although, I wanted to upload you a song called ''Famous'' from he's recent album, Soundcloud was annoyed that I am in Estonia and denied access and Spotify - well you know the story there... so there you go, no more parties in LA. Preech!///

6 kommentaari

 1. Anonüümne4/08/2016

  Mul on ka hetkel suur vaimustus mustrite suhtes. Tegelikult pole ma üldse mustrikandja, aga mõni on lihtsalt niiii ilus! Nagu see öökullide ja oravatega kleit sellel fotol. Või see kleit (fotol, kus tüdruk koeraga jalutab) - vaimustavalt ilus!

  https://sofaundermapletree.wordpress.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oh ära üldse räägi! Samas üli-lihtne lõige, aga noo nii g-e-n-i-a-a-l-n-e vanaema-vana-padjapüüririie, et võtab sõnad suust! :)
   Kui kuskil näed/kuuled mustriga kleite hüüa mulle ka! :)

   xx

   Kustuta
 2. Tahad veel vaimustuda lahedatest tšikkidest? Aga palun: https://www.youtube.com/watch?v=iS_xDP5HYgg&nohtml5=False täielik girl crush, kõik ta videod on lihtsalt dadombdotcom.
  Inga

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ohnooo, see oli nüüd küll väga ohtlik soovitus, sest ma olen pea terve päeva otsa nüüd lõiguti teda vaadanud ja ta on NIIII KHUUUL ja ta blondina? Literally from another planet?! Suuuuuuursuuuuur aitäh sheerimast! ;) xx

   Kustuta
  2. Haha, sosorry! Mul oli endal sama kui tema esimese video otsa sattusin, enam pilku pealt ei saanud ja lasin lummusel ennast õhtusse viia. Ta on literally my spirit animal. Tore, et sain jagada ja kaks võõrast inimest ühiselt millestki vaimustuda said. :) Ajee!

   Anna siis teada, kui ta kõik videod oled ära vaadanud, soovitan järgmiseid. : D
   Mõnnat nädalavahetust!
   Inga

   Kustuta
  3. ... Nii pea 4 päeva hiljem ja olen jõudnud (ja ennast tagasi hoidnud, et ühe päevaga kõike ära ei vaataks :D) 2015 ja peretripini ja sõltuvuses. Ja nõustun sinuga 1000000%!!! Peame spiritanimali hoolduõigust nüüdsest jagama, sest nooo.... for realz :D! Kui enne kunagi oli ''writers-blokk'' või misiganes laiskus peal, siis never any more! Nii lahe inimene, et innustab ennastki natuke laiemalt mõtlema/vaatama/tegutsema!

   Kindlasti võtan KÕIKIIII SINU soovitusi kuulda! xxx

   Kustuta