MÁDARA - SOS!

Hei-hei. Kuna ma ei tahtnud teile niisama lihtsalt midagi pähe määrima hakata st käisin ju tegelikult MÁDARA üritusel juba eelmine teisipäev?, siis tahtsin ikka täitsa kindlalt ise ka järgi proovida asjad ja siis ausa tagaside anda - loomulikult kõike oma naha põhjal, seega kellel vastakaid arvamusi on, siis oma nahk on kunn!
Tegemist oli Läti looduskosmeetikabrändi MÁDARA SOS sarja avaüritusega, kus räägiti dehudreeritud nahale mõeldud SOS päevakreemist ja seerumist ja sügisel üllatavast näokoorijast. Kuna mul on endal - just siis teisipäeval mõtlesin - jube hea näokreem (Palmer's Cocoa Butter Formula Daily Calming Facial Lotion), siis ma pole üldse mõelnud millegi muutmisele. Niisutab, lõhnab neutraalselt ning kui tekivad mõned ‘’külalised’’ näonahale, siis olen seda suhteliselt normaalseks lugenud alati… Niisiis, alustasin oma katset SOS HYDRA RECHARGE CREAM’ga. Kuna Palmer’s’i kreem mida varem kasutasin on ka enamvähem looduslik ja ei tee loomadele liiga (nagu nad pakil lubavad), siis tundus mu jaoks olevat see suht kreemide tipp - aga ausalt, kõlab nagu teleturg - olen nädal kasutanud MÁDARA RECHARGE ning näonahk tundub megakerge ning miksides seda oma Lumene BB’ga ei tunnegi et kannaks meiki. Veidralt hea on see, et enne ei tundnuki, et oleks vaja midagi muuta ning nüüd olen täiesti usku vahetanud. Kuid ausalt  - näonaha toon on ühtlasemaks muutunud ning need eelmainitud ‘’külalised’’, soz past-me, aga need pole tegelikud tingitud millestki muust, kui valest kreemist.
Kuna SOS HYDRA REPAIR INTENSIVE SERUM on selline kraam mis on nats tugevatoimelisem ja taastab stressis ning vedelikupuuduse käes kannatava naha niiskustaset, siis mõtlesin proovida seda oma bf karusel-mehisel nahal. Ning nii palju, kui ta ka üritab vastu vaielda eksjuonju, on ta ka üllatunud meeldiva lõhna + et kreem ei kleepu (sest tõske käsi, kes veel on kogenud loodustoodete kasutamise korralikult imalat kleepumist?) + mõnusama pehmema naha üle. Ühesõnaga, elame õnnelikult elu lõpuni ilusa naha ja MÁDARA toodetega! BTW! Kui teile toote maha müüsin just, siis lipage Kaubamajja seal saate endal korvi mõnusalt täis panna!


____________________________________/// Heya guys! As I didn’t want to seem like a fraud and just lie, meaning I went to MÁDARA event last Tuesday?, so therefore I wanted to try out everything before I give you a feedback. 
MÁDARA is natural cosmetic brand from Latvia and last week we were introduced to a new product range - MÁDARA SOS which contains SOS day cream and serum and a face scrub that will be available in autumn. As I already have a really good face cream - exactly my thoughts on Tuesday (Palmer's Cocoa Butter Formula Daily Calming Facial Lotion) - then it didn't even occurred to me to change my usual one. Palmer’s cream has a neutral smell, moisturises and even if I have some unwanted ‘’guests’’ on my face, I’ve always thought it was normal. 
So I started my testing with SOS HYDRA RECHARGE CREAM. As Palmers’s cream, that I usually use, is somewhat natural product and is against animal testing (as they promise on the package), it seemed to be the best there is - but sounding like a true infomercial - I have used MÁDARA RECHARG cream for a week, and my skin feels super light and when I mix it with my Lumene BB cream I don’t even feel my make-up. And weirdly enough, good thing is that before I didn’t even thought about changing my face cream, but now, for sure I have changed my religion. And why not - my skin tone has evened and the ‘’guests’’ that I mentioned before, soz past me, but that was all because of a wrong face cream.
As SOS HYDRA REPAIR INTENSIVE SERUM is a cream that is a bit stronger and recovers skin from stress and helps to skin to get back its humidity, then I decided to try that on my bf’s manly-bear skin. And even though he tries not to admit it, he’s pleasantly surprised that it smells good + the cream doesn’t feel sticky (hands up who has tried natural products/creams and they are awfully sticky?) + now has a soft skin. So in conclusion - we will live happily ever after with better skin and MÁDARA products! BTW! If you are now hooked you can buy those products here!


BTW - Noo ei saa pealiskaudsusest üle ega ümber - KUI KENAD ON NEED PAKENDID? MEGAKENAD

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar